Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Kamrad

Dołączył: 25 lip 2003
Offline Ostatnio aktywny: lis 04 2012 21:33
-----

Moje tematy

Mui kąpóter śe psuie !!!

13 października 2003 - 00:16

Co powiecie o tytule tego wątku? Dla mnie jest napisany językiem "polackim", a nie polskim - podobnie jak niektóre wypowiedzi niektórych internautów. Jeżeli wynika, to z niewiedzy, to mając wątpliwości, jak się pisze dane słowo, sięgnijcie po słownik języka polskiego. Chyba, że ... nie macie wątpliwości? Natomiast pisanie w tym stylu, wcale nie jest śmieszne, ani zabawne. Owszem, Internet ma swój styl i język, ale uważam, że pisanie po "polacku", to tuszowanie swojej niewiedzy i niechęć do języka polskiego.

Mój wątek rozpocząłem po przeczytaniu jednej z wypowiedzi, w której, może nie tak jaskrawo, ale roi się od błędów (?). Nie zamierzam nikogo obrażać, ale proszę - szanujmy nasz język ojczysty!

-----------------
Rad


Haki systemowe - co to takiego?

18 września 2003 - 03:29

Czy ktoś mi może objaśnić, co to są haki systemowe i w jaki sposób utrudniają ( czy na pewno ? ) pracę na komputerze ? Z informacji o moim komputerze wiem, że są u mnie dwa: pierwszy hak to Mysz zahaczona przez lgmoushk.dll, a drugi to powłoka - zahaczona przez Indicdll.dll. Co to wszystko oznacza?

-----------------
Rad


Niebieski Ekran Windows

25 lipca 2003 - 16:51

Co oznacza komunikat Windows na "niebieskim ekranie":

Wystąpił krytyczny wyjątek OE w 0028:CD9DCCD3 w VXD Asp4Wave (01) + 00014553. Bieżąca aplikacja zostanie zakończona.

Stało się to podczas diagnozowania DirectX. Proszę o pomoc.

-----------------
Rad