Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Kamrad

Dołączył: 25 lip 2003
Offline Ostatnio aktywny: lis 04 2012 21:33
-----

Moje posty

W temacie:Gwarancja na wypalone piksele w monitorach LCD.

13 maja 2006 - 17:48

Parametry faktycznie przyzwoite. Przejrzyj rozdział
1.2) CZAS REAKCJI
na podlinkowanej przez Ciebie stronie. Jak to jest 8ms, to ja jestem bogatszy od Gatesa.

<{POST_SNAPBACK}>

Przyznaję z ręką na sercu, że nie mierzyłem stoperem, czy jest rzeczywiście te 8ms, ale już siedem miesięcy od daty zakupu i wszystkie piksele bez zmian, kąt widzenia rzeczywiście 178 stopni - monitor bajka jednym słowem. Zakupu dokonałem po zapoznaniu się z wieloma wypowiedziami innych internautów. Praktycznie nie spotkałem sie z żadną negatywną opinią o tym monitorze.
Ja jestem bardzo zadowolony, a należę do dosyć wymagających klientów.

W temacie:Gwarancja na wypalone piksele w monitorach LCD.

10 maja 2006 - 18:32

Ponad pół roku temu przymierzałem się do kupna nowego monitora. Miałem podobne problemy: CRT, czy LCD, jeżeli LCD, to jakiej firmy, a co ze smużeniem, wypalonymi pikselami itd.
Krótko mówiąc wybór padł na Samsunga SyncMaster 173p+. Dzisiaj uważam, że wybór był bardzo trafiony. Szczerze polecam:
http://www.mva.pl/?i...1&kategoria=222
Gwarancji na wypalone piksele nie dają, ale też nie znalazłem żadnego wypalonego. A parametry monitora naprawdę bardzo przyzwoite, o czym świadczy cena utrzymująca się na niezmienionym poziomie.

W temacie:Bellwood - czy warto kupić?

14 czerwca 2005 - 00:39

Dziękuję za Wasze informacje. Chyba rzeczywiście wybiorę firmę Bellwood. Jednak może ktoś dorzuci jeszcze swoją opinię na temat Wiwy Hd238, tańszego produktu tej firmy. Zastanawiam się ,czy warto zaoszczędzić ok. 100zł ( różnica w cenie ) i wybrać Wiwę, czy jednak pozostać przy modelu 301A. Przed zakupem zawsze staram się zebrać jak najwięcej informacji o towarze.

Pozdrawiam


W temacie:Bellwood - czy warto kupić?

12 czerwca 2005 - 19:22

Minęło pół roku zainicjowania tego wątku. Ponieważ przymierzam się właśnie do kupna Bellwooda 301A, interesują mnie wszelkie informacje i niezależne opinie o tym sprzęcie, np. jakość pracy i niezawodność odtwarzacza ?

Z tego co do tej pory wiem, to jest to bodaj jedyny odtwarzacz DiVX-ów z polskimi napisami przyzwoitej jakości za znośną cenę. Czekam na potwierdzenie ... bądź zaprzeczenie.


W temacie:Ad-aware wersja 6 Pro. Pilne.

04 marca 2004 - 21:44

AlvinR, masz rację. Kiedy pierwsy raz zaczynałem użuwać Ad-aware, chyba w wersji 1.6, też wrzuciłem go do autostartu. Logowanie trwało bardzo długo, a ja po pewnym czasie stwierdziłem, że w zasadzie program usuwa mi czasami najwyżej natrętnego doubleclicka lub coś podobnego o znikomej szkodliwości. Doszedłem do wniosku, że przy zasobach jakie posiadam ( patrz poniżej ), nie ma sensu na stałe obciążać dodatkowo komputera. Wszystkie najgorsze paskudztwa ( robaki, wirusy itp. ) najczęściej można złapać na ruskich stronach, porno, pseudohackerskich stronach z interesującymi downloadami etc. Na stałe do pilnowania systemu mam ustawionego Nortona Antywirusa i ZoneAlarm, stąd moja taka a nie inna propozycja ustawienia Ad-awara. Początkujący niech oczywiście próbują na różne sposoby, az znajdą ten "swój ulubiony".

-----------------
Rad
- - - - - - - - - - - - - - -  
AMD-K6-II/ Płyta AOpen AX59 Pro/ 128MB RAM/ Quantum Fireball 8GB/ Diamond Viper 550 / Diamond Sonic Impact S90/ Win98SE/ IE6 SP1