Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

G_no_M

Dołączył: 10 lut 2005
Offline Ostatnio aktywny: Prywatne
****-

Moje tematy

Kriss_23

22 sierpnia 2007 - 07:22

Zanim założyłem wątek, próbowałem skontaktować się z Krissem via priv, jednak zablokował on wszelkie możliwości kontaktu.


Dlaczego wywaliłeś mój wątek pod tytułem "Quadro"?
Dlaczego cenzurujesz wypowiedzi Forumowiczów?
Dlaczego banujesz Forumowiczów tylko za to, że mają odmienne niż administracja FIDG zdanie?
Dlaczego uniemożliwiasz kontakt ze sobą mimo, że wiesz, że to jedyna akceptowana przez was droga odwołań?

Te wszystkie sprawy wypłynęły w tej rozmowie i cholernie mnie podłamały, bo,  jak słusznie zauważył Quadro - lubię Cię i szanuję.


Bardzo proszę, byś zmienił swoją postawę, lub złożył stanowisko, bo takie postępowanie dyskwalifikuje Cię jako moderatora:

Zasady moralne

Pomimo, iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy.Proszę też by w tej sprawie wypowiedziała się Monika.


Wątek zostanie zarchiwizowany.

============ AUTOSCALANIE ===============

UPDATE: Ponieważ Quadro sprostował sprawę usunięcia wątku, zmieniam pierwsze pytanie: Kto ten wątek usunął i na jakiej podstawie? Wyraźnie w nim zaznaczyłem, że proszę o jego zamknięcie i nieusuwanie.


============ AUTOSCALANIE ===============

Kto mi powywalał linki? Jakim prawem? Który punk regulaminu naruszały? I skoro wg kogoś naruszały, to dlaczego ten ktoś tego wyraźnie nie napisał, tylko po tajniacku wyedytował posta?


Ludzie czytają i widzą, co jest grane. Cenzura, jak za komuny.


Proszę o przywrócenie oryginalnych linków, lub zgodę na to, bym sam to zrobił. Nie zamierzam niczego robić na chama, staram się normalnie wyjaśnić sytuację.

Likwidacja działu "Nasze Forum"

16 sierpnia 2007 - 10:07

Proponuję zlikwidować ten dział.

Ziome-Et zamieścił tu satyryczny filmik komentujący ostatnie wydarzenia i dostał za to od krissa_23 tygodniowego bana. Masaj i Skibi za wypowiadanie się w tym wątku dostali bana wieczystego.


Bezsensownym jest utrzymywanie działu, mającego z założenia  być miejscem, w którym Forumowiczom daje się możliwość oceny działania Forum i zgłaszania swoich propozycji, skoro władza ostatnio wyraźnie pokazała, że jakakolwiek krytyka spotka się z represjami.

Skoro wielokrotne prośby o otwarcie się Forum IDG na opinie Forumowiczów zostały odrzucone, ten dział nie tylko staje sie niepotrzebny, ale jego istnienie naraża użytkowników na niespodziewane, nie mające niczego wspólnego z Regulaminem Forum bany.


=========================
Proszę, by w tym wątku nie podejmować kwestii zasadności tamtych banów - wiemy, że nie mają uzasadnienia w regulaminie i nie to jest tematem wątku.

Na wypadek usunięcia wątek zostanie przeze mnie zarchiwizowany.

Uwaga na Facebox

06 kwietnia 2007 - 16:09

Jeśli otrzymacie od kogoś zaproszenie do rejestracji w Facebox, to nie róbcie tego. Podczas rejestracji zostaniecie poproszeni o podanie hasła do waszego konta Gmail i jeśli lekkomyślnie je podacie, to do wszystkich osób, które macie wpisane w kontaktach, zostanie wysłane od was zaproszenie.

Źródło: blog Gandalfa

Stare, ale jare

02 marca 2007 - 14:31

Dostałem dzisiaj telefon od ojca, że mysz się zepsuła. Żal mi sie zrobiło, bo to był mój pierwszy gryzoń. Ponad dziesięć lat ciągłej pracy - pomyślałem sobie, że po takim czasie, to już się myszy należy godny pochówek :D

A tu niespodzianka - Mysz działa :) Po prostu komp się zawiesił :lol: Ale raz posiana myśl zaowocowała tym wątkiem.


Macie jakiś stary sprzęt, który służy wam tak świetnie, że za żadne skarby nie zmienicie go na którąś z leżących na półkach sklepowych nowinek? Pochwalcie się.

Duże, wygodne klawiatury bez win-klawiszy, niezmordowane gryzonie, ultra-ciche (x2, x4) napędy CD-ROM, ciche i chłodne obudowy... A może ktoś jeszcze trzyma na chodzie cały zestaw sprzed ery pentium?

Moje zabytki:

Mysz A4-Tech zakupiona 19.10.1996 i od tamtej chwili używana bez przerwy (najpierw w domu, potem w firmie):

Dodaj obrazek


Obudowa Vobis Highscreen Colani Big Tower AT: z zewnątrz i od środka: przed i po przeróbce na standard ATX.

Buda przyjechała jako działający PC 486 DX4 z Niemiec. Sprzęt służył przez wiele lat w którymś z tamtejszych telekomów.

Dlaczego nie zamienię jej na inną? Bo jest zrobiona z bardzo grubej blachy. Pusta obudowa waży więcej, niż dzisiejsze kompletne zestawy  :D Można na niej bez obawy stanąć. Sprzęt pracuje niemal bezgłośnie, bo nie dość, że drgania są świetnie tłumione, to jeszcze doskonale odprowadzane jest ciepło, co pozwala na przełączenie wiatraków z linii 12V na 5V.

Urządzenie wielofunkcyjne

21 listopada 2006 - 18:06

Sprawa jest bardzo pilna, znajomy prosił o pomoc w wyborze kombajnu, decyzję musi podjąć najpóźniej jutro.

Chodzi o kolorowe urządzenie wielofunkcyjne w cenie ok. 600zł. Znajomy posiada już drukarkę HP DeskJet 5652, więc byłoby dobrze, gdyby chodziły na tych samych tuszach (56, 57, 58).

Znajomy prowadzi własną (niedużą) działalność, sprzęt jest mu potrzebny do kserowania dokumentów i przeważnie tekstowych wydruków. Kombajn będzie podłączany do notebooka, najważniejsze jest szybkie i łatwe w obsłudze ksero, mile widziany fax. Ważne są koszty eksploatacji (znajomy jest laikiem - zamienniki odpadają, jeśli wymagają jakichś poważniejszych kombinacji).

Zaproponowano mu Officejet 5610 (ale tu tylko czarny tusz pasuje). Czy jest to dobry wybór? A może jest coś znacznie lepszego i warto dla tej opcji zrezygnować z kompatybilnych tuszy?