Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

tomitomi

Dołączył: 22 Mar 2003
Offline Ostatnio aktywny: Oct 25 2007 16:36 PM
-----

Moje posty

W temacie:Jaki laptop kupić w USA ?

04 October 2006 - 20:08 PM

zdnet

W temacie:Jaki laptop kupić w USA ?

04 October 2006 - 20:07 PM

jak juz nie wiesz na co sie zdecydowac to moze ten serwis pomoze:

[URL=http://http://review.zdnet.com/Notebooks/4566-3121_16-0.html?tag=ont-nb]

uwazam go za jeden z najlepszych jesli chodzi o laptopy. X lat temu kiedy kupowalem swojego pierwszego laptopa (dell) sugerowalem sie wlasnie informacjami, pochodzacymi z tego serwisu. Moze pomoze.

W temacie:Sieci radiowe w Polsce

04 October 2006 - 09:51 AM

Żadna z sieci komórkowych nie pokrywa kraju siecią UMTS. Tylko duże aglomeracje i nie ma nawet planów by to zmienić. Tam gdzie działa GSM działa przynajmniej GPRS, z EDGEm bywa różnie ( i tak samo jest u każdego operatora ).

Nie masz co czekać na nowsze technologie jak radzi tomitomi. Nowsze będą zawsze i w ten sposób nigdy nie kupisz. O WiMax mówi się już dawno, a od roku podobno nawet w Gdańsku działa. tylko koszty są kosmiczne ( a miało być bezpłatnie ). Wg mojej oceny będzie to poważny system za 2-3 lata. i wtedy zmienisz laptopa lub sama kartę. To trochę jak z 64 bitowymi procesorami. Są ale przydatność jest na razie nie wielka, oczywiście poza materiałami marketingowymi, gdzie bez nich nie możesz się już obejść.

<{POST_SNAPBACK}>

Nie kaze czekac na same techologie, bo one juz funkcjonuja, natomiast wolalbym poczekac na nowe modele kart. Moze rzeczywiscie cos jest wtedy robione niepotrzebnie, na zapas. Ale jak stwierdzono rozwoj technologii faktyczny moze nastapic w ciagu dwoch lat i w sumie w ciagu roku powinny pojawic sie karty obslugujace wszystkie standardy sieci bezprzewodowych. Bardzo mi przypadla do gustu karta pcmcia firmy OPTIOn, Globetrotter Max G 7200. O ile mnie pamiec nie myli. U nas nie naniej nie pohulalbym, ale jak bylem na Litwie niedawni i widzialem jaki tam jest rozwoj sieci gsm i wifi to bylem pelen zachwytu. Oby u nas stalo sie to jak najszybciej.

W temacie:Jaki laptop kupić w USA ?

04 October 2006 - 09:45 AM

Zdecydowanie bardziej warto rozejrzeć się za DELLem, IBMem czy AlienWare ( w szczególności do gier )

<{POST_SNAPBACK}>

Niestety nie moge sie godzic co do della, natomiast IBM i owszem.

W temacie:Coooraaazzz wooolllnniiieejjj ... thinkpad R40e

04 October 2006 - 09:42 AM

[quote name='Skibus' date='04-10-2006, 9:29 ']
Wszystko zależy od tego co tam jest zamontowane, ile czasu jest używany laptop itp. Pasta sztywnieje i pęka.

to prawda. Znalem przypadek gdzie pracowala aosoba na laptopie, gdzie padl cooler i laptop chodzil. Zadziwiajace sa przypadki.