Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

9703924

Dołączył: 11 Mar 2003
Offline Ostatnio aktywny: Aug 26 2007 15:43 PM
*****

Moje tematy

Probel z komunikacją 2 PC przez switch

10 April 2007 - 18:20 PM

Sprawa wygląda następująco , kupiłem sobie router (z modemem i switchem) do udostepniania internetu na 2 kompy , i wszystki jest ok internet dział porty przekierowuje , ale nie o tym chce powiedzie. Chciałem też bezpośrednio przesyłac dane pomiędzy dwoma komputerami (przez switch). Wiec ustawięłm tą samą grupoę roboczą , kazdy PC ma swój IP przyznany przez router ,włączyłęm udostępnnanie plików i drukarek na obu pc ,udostęniełm poi przykładowym pliku na każdym pc, oba pc się widzą w otoczeniu sieciowym i tak , z a komputera z widzę i mogę korzystac z udostępnionych danych komba b , natomiast z kompa b tylko widzę nazwę komuputera i pokazuje że nie mam uprawnień do korzystania z kompa a. Oczywiście firewall jest odpowiednio skonfigurowany wiec to na pewno nie to.


Czy ktoś wie co może byc nie tak ?

Rezygnacja

27 September 2006 - 13:32 PM

Witam

Z powodów prywatnych tj głównie z braku czasu jestem zmuszony zrezygnowac z funkcji moderatora na Forum IDG. Ostatnio zreszta żadko bywałem na Foruym i właśnie z tego powodu podjąłem decyzje o rezygnacji.

Byłem prawie od jego początku powstania Forum , kiedy jego użytkowników można było policzyć na palcach rąk :).Zawsze będę wspominał użytkowników bardzo mile.

Pozdrawiam

Jingle Bells grane wstecz - ukryta wiadomość ?

21 December 2005 - 15:32 PM

http://media.spikedh...ls_Reversed.swf

Powyższy utwór proszę słuchać na głośnikach, lub ściszyć dźwięk w słuchawkach.

*********

Do Alvina

Nikt nie będzie moderował wypowiedzi które nie łamią regulaminu.

Kazek

Fuji FinePix S5500 czy Kodak DX 7590 ?

19 October 2005 - 22:07 PM

Tak jak w temacie , parametry techniczne już przejrzałem , miło by było gdyby ktoś kto ma jeden albo drugi albo oba  ;)  to mówcie jak się spisuje .
Albo jakaś alternatywa cena do 1200 zł .

Fuji

http://www.agito.pl/...6630&cid=168&p=

czy Kodak

http://www.agito.pl/...d=191&p=&prid=2

Czy jesteś za karą śmierci ?

29 September 2005 - 21:15 PM

Czytając ten artykuł w onecie wielu ludzi zauważyło że za tego typu czyn jedyną karą którą może dostać taka zdemoralizowany człowiek jest kara śmierci .


http://wiadomosci.on...29,11,item.html


Coś takiego przechodzi ludzkie pojęcie to nawet nie była jakaś tam patologiczna rodzina to byli ludzie którzy nie powinni w ogóle żyć w społeczeństwie - wiec naturalnie myśląc powinni zostać odizolowani i leczeni , lecz ja i wielu obywateli (według badań 3/4 Polaków chce kary śmierci ) nie chce sponsorować taki ludzi zabójców , pedofil i narkomanów pewnie i tak większości nie da się wyleczyć .