Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

SabrinaF

Dołączył: 06 Oct 2020
Offline Ostatnio aktywny: Oct 13 2020 05:22 AM
-----

Moje tematy

VirtualXposed APK

13 October 2020 - 05:23 AM

VirtualXposed APK pomaga użytkownikom innym niż root używać modułów Xposed bez rootowania ich smartfonów z Androidem. Mówiąc prościej, moduły Xposed można wyjaśnić jako możliwe do zainstalowania modyfikacje Androida. Na przykład możesz dodać dodatkowe funkcje do swojego Whatsapp za pomocą rozszerzenia Whatsapp (moduł Xposed). Technicznie rzecz biorąc, VirtualXposed APK tworzy wirtualną przestrzeń w systemie operacyjnym Android i umożliwia uruchamianie modułów Xposed (tylko modułów Xposed związanych z aplikacjami) bez dostępu do roota.


problem ze słuchawkami

12 October 2020 - 06:17 AM

Moje słuchawki działały zeszłej nocy, ale kiedy się budzę i podłączam słuchawki do laptopa, nie było głosu. Potem wypróbowałem słuchawki na moim telefonie komórkowym i zadziałało. Potem wypróbowałem inne słuchawki i znowu nie było głosu. Wygląda na to, że nie ma problemu z ustawieniami głosu. Będę bardzo wdzięczny, jeśli mi pomożesz, ponieważ nie mam pojęcia, w czym jest problem. Nie rozumiem, jak słuchawki, które działają do ostatniej nocy, nie działają dziś rano.


Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe

08 October 2020 - 09:24 AM

Przypadkowo usunąłem niektóre wiadomości tekstowe, które otrzymałem na moim urządzeniu z Androidem. Teraz muszę je odzyskać. Czy jest sposób, aby je odzyskać? Sprawdziłem w internecie i znalazłem kilka aplikacji. Ale te aplikacje należy zainstalować przed usunięciem wiadomości. Każda pomoc w tym zakresie będzie mile widziana


Problem z adapterem Wi-Fi

06 October 2020 - 09:12 AM

Do łączenia się z Internetem używam adaptera Wi-Fi. Adapter bardzo się nagrzewa i rozłącza się z Internetem. Jak mogę to naprawić?