Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

MiniCredit

Dołączył: 14 Dec 2015
Offline Ostatnio aktywny: Sep 15 2017 07:20 AM
-----

Moje posty

W temacie:Prawnik czy firma windykacyjna?

15 September 2017 - 07:23 AM

Utrzymanie prawnika będzie zdecydowanie droższe, natomiast firmom windykacyjnym możesz zlecać pojedyncze zlecenia, dlatego wszystko będzie zależeć od tego jak często będziesz chciał korzystać z ich usług. W przypadku dużej ilości spraw zdecydowanie lepiej będzie kogoś zatrudnić, kto będzie prowadził sprawy windykacyjne. 


W temacie:Wlasny biznes - kilka pytan

15 September 2017 - 07:16 AM

Prowadzenie biznesu bez doświadczenia jest dosyć trudne, dlatego warto znaleźć współpracownika, który nam w tym pomoże. Regularnie też organizowane są szkolenia dla młodych przedsiębiorców, którzy chcą poznać skuteczne metody prowadzenia firmy oraz jak wyróżnić się na tle konkurencji. 


W temacie:Kredyt hipoteczny. Jaki bank

14 March 2017 - 13:41 PM

W takich przypadkach warto wcześniej klika razy się zastanowić, gdyż taki kredyt bierzemy na bardzo długi okres czasu. Inaczej jest z pożyczkami, które zaciągamy średnio na miesiąc. W przypadku kredytów hipotecznych dobrym rozwiązaniem jest również pomoc specjalistów, którzy zajmują się daną tematyką na co dzień.


W temacie:Kredyt dla firmy

19 July 2016 - 14:54 PM

O wiele łatwiej uzyskać szybką pożyczkę gotówkową. W naszej ofercie znaleźć można pożyczki nawet do 5000zł. Dla kogoś kto ma problem z uzyskaniem kredytu jest to jakaś alternatywa. Oczywiście wszystko zależne jest od potrzeb.


W temacie:Kantor internetowy - warto?

03 February 2016 - 12:03 PM

Kantory internetowe cieszą się coraz większą popularnością i są bardzo dobrym sposobem na dodatkowe oszczędności. Z pewnością warto decydować się na kolejne sposoby na oszczędzanie.