Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

tescji90

Dołączył: 24 lis 2015
Offline Ostatnio aktywny: sie 15 2016 13:38
-----

Moje posty

W temacie:Kupno mieszkania pod wynajem

27 listopada 2015 - 12:05

Kupno mieszkania pod wynajem to jedna z najlepszych możliwych inwestycji. Powody są trzy. Po pierwsze wartość mieszkania stale się zwiększa - chyba, że w momencie kupna było znacznie przeszacowane. Po drugie co miesiąc na konto wpływają dość spore pieniądze z wynajmu, jakich nie zagwarantuje żadna lokata i większość innych metod inwestycji. Po trzecie ryzyko w takiej inwestycji jest bardzo niskie, w odróżnieniu np. od inwestowania na giełdzie.


W temacie:Brak efektów pozycjonowania strony

27 listopada 2015 - 11:56

Jeśli nie ma efektów pozycjonowania, to prawdopodobnie wybrana metoda pozycjonowania jest nieskuteczna lub na pozycjonowanie poświęcono zbyt mało pracy lub czasu. Jeśli po kilku tygodniach lub miesiącach nie widać efektów, to oczywiście trzeba zmienić firmę - o najlepsze firmy radzę popytać na forum PiO.


W temacie:Filmy

27 listopada 2015 - 11:51

Z tegorocznych produkcji mogę polecić dwa thrillery sci-fi "Klucz do wieczności" i "Ex Machina". Z innych filmów warto zobaczyć dramat wojenny "Mandarynki", komedio-dramat "Troje na gigancie" i dramat sci-fi "Początek".


W temacie:Jaki rower wybrać

27 listopada 2015 - 11:48

Osobiście preferują rowery turystyczne, a konkretnie crossowe, jako, że nadają się zarówno do jazdy po asfalcie, jak i po drogach polnych i leśnych. Z producentów polecam rowery Kellys, Kross i Merida - obecnie planuję kupno Krossa EVADO 6.0


W temacie:W jakie gry PC gracie?

27 listopada 2015 - 11:44

Obecnie gram w poprawioną wersję Metro: Last Light (gra mi się w nią znakomicie, choć przechodzę ją już piąty raz) i Fallouta 4 (wielkie rozczarowanie, chyba nawet jej nie skończę). Obecnie czekam na nowego Far Cry, Hitmana i NFS'a.