Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

TeatrKameleon

Dołączył: 17 lis 2015
Offline Ostatnio aktywny: lis 20 2017 06:41
-----

Moje posty

W temacie:W jakie gry PC gracie?

20 listopad 2017 - 06:41

Gracie to za dużo powiedziane, ale czekam po premierze na dostawę z konsoleigry star wars battle 2 i bardzo jestem ciekaw czy faktycznie można spodziewać się po tym tytule tego, co w recenzjach o nim pisali- mam nadzieję, że dziś/jutro dostawa będzie już u mnie


W temacie:auto dostawcze do firmy

07 lipiec 2016 - 13:20

moim zdaniem jakaś t4 byłaby lepszym wyjściem, bus to wielki gabaryt, nie wiem czy akurat taki jest ci potrzebny. Ja w tamtym miesiacu wzialem uzuwanego citroena berlingo z chłodnią w leasing, bo nie miałem wystarczająco dużo kasy na nowego. Teraz fajne opcje leasingu są w ideabanku ********** [reklama]


W temacie:Gdzie sprzedawać w internecie

19 maj 2016 - 18:48

W przypadku allegro polecam zastanowić się nad dodatkowymi narzędziami jak np. panele aukcyjne, które zwiększają sprzedaż.


W temacie:Legalny Windows 7

22 kwiecień 2016 - 08:31

Ja bym na allegro nie ryzykował, sory. Nigdy nie wiesz co ci tam wyślą. Inaczej no już kupuję w sklepie kluczsystem - wszystko super sprawnie i niedrogo. :)


W temacie:Wymarzony gwiazdkowy prezent.

17 listopad 2015 - 13:08

Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni ;))
Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych!
Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów :)

Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! :)