Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

ro.man

Dołączył: 21 Sep 2013
Offline Ostatnio aktywny: Sep 21 2013 23:03 PM
-----

Moje posty

W temacie:Program do prowadzenia sklepu komputerowego

21 September 2013 - 22:38 PM

Osobiście również polecam PrestaShop. W wielu przypadkach całkiem wystarczający i nie odbiega jakością wykonania od sklepów, które potrafią kosztować 700-1200zł za licencję per domena.

 

r.To zależy. Wiem, że Comarch oferuje w miarę dobre programy do fakturowania.

Z tym, że tylko na Windowsa. A nie wszyscy lubią mieć wirusy na codzień. W/g mnie rozwiązania przeglądarkowe to zdecydowana przyszłość, jeśli nie teraźniejszość.


W temacie:Ile wielkie firmy przeznaczają na marketing?

21 September 2013 - 22:35 PM

Niedawno widziałem reklamę firmy zajmującej się reklamą. Stała w polu gdzieś na trasie Kraków-Warszawa i chyba była to "panorama firm" albo jakaś inna książka telefoniczna. Do czego to doszło?Aaaa, widziałem gdzieś raport, z całkiem dużymi liczbami. Co prawda dotyczy to email marketing, ale zawsze to marketing.Są odpowiednie programy, narzędzia, które ułatwiają identyfikację leada. Najtrudniej mierzyć leady z pomocą tradycyjnych mediów: radio, tv, POS.

Kiedyś oglądałem ciekawy wywiad, w którym koleś poruszał temat trudności mierzenia skuteczności reklamy offline. Na potrzeby kampanii firmy uruchamiały dodatkowe numery telefoniczne tak by było wiadomo z jakiego źródła był "lead" kiedy dzwonił do firmy. Całkiem niezły pomysł.