Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Prze_mek

Dołączył: 18 lut 2013
Offline Ostatnio aktywny: kwi 06 2013 08:57
-----

Moje posty

W temacie:Dyskusja do wątku "Fotografia stockowa"

06 kwietnia 2013 - 09:00

A ja mam pytanie do oświetlanie zdjęć stokowych robionych w namiocie bezcieniowym. Jakich lamp używać? Bo ja mam takie z zestawu, ale szczerze powiedziawszy są beznadziejne. I nie wiem co z tym zrobić. Tzn kombinuje trochę, obrabiam fotki, ale to przecież też nie o to chodzi.


W temacie:Fotografia stockowa

06 kwietnia 2013 - 08:57

dzięki wielkie ! Bardzo mi się przyda. Już pracuje nad robieniem stoków, jednak jeszcze mi brakuje dużo. chciałem już zamieścić, ale nie spełniały wymagań. Mam jeszcze problemy z odpowiednim oświetleniem, ale mam nadzieje, że szybko to się zmieni.


W temacie:fuzja w firmie a kobieta ciężarna

06 kwietnia 2013 - 08:55

W sumie to zależy z której strony do tego się podejdzie. Ja życze, żeby nie straciła pracy, bo wiadamo, że w dzisiejszych czasach lekko nie jest. Ale jeżeli potraktuja to jako likwidacje pracodawcy, to może się tak stać. Jednak tak jak powiedział kolega wyżej póki nie ogłaszają nic, to się nie ma co martwić.


W temacie:win7 czy win8 co polecacie?

22 lutego 2013 - 21:57

Ja właśnie słyszałem, że wszyscy marudzą na Win8. Dlaczego? Aż taka zła w obsłudze?


W temacie:Gdzie robicie zakupy w internecie?

21 lutego 2013 - 09:44

Ja praktycznie wszystko na allegro, czasami empilk przez internet. Powiem szczerze, że w tym momencie na allegro można znaleźć wszystko i większość rzeczy znajduje się w lepszych cenach niż w sklepach stacjonarnych, a jak zamiawia się kilka rzeczy na raz, to opłaca sie nawet przesyłka, więc jest super. Ja często robie tak, że pytam się znajomych czy coś chcą z danego asortymentu, wtedy jeszcze ta przesyłka rozkłada się na kilka osób. A zazwyczaj ktoś się znajdzie do współki.