Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

different

Dołączył: 30 lis 2012
Offline Ostatnio aktywny: gru 29 2012 15:18
-----

Moje posty

W temacie:Co czytać?

29 grudnia 2012 - 15:22

Może Wam powiem czego nie czytać :P Otóż nie bierzcie do rąk więcej niż 2 książki o inwestowaniu, rentierstwie, jak zostać bogatym. Jeśli nie jest to twardy poradnik dotyczący konkretnej dziedziny (giełda, fundusze inw, itp), to zazwyczaj są to puste słowa motywacyjne, które nie wnoszą żadnej wiedzy. Odradzam :) 

Z beletrystyki polecam S.King


W temacie:Jak Samemu Skutecznie Pozycjonować Stronę?

29 grudnia 2012 - 15:20

Od paru lat czytam różne "mądre" książki o inwestowaniu i rentierstwie itd. W każdy rozdziale książek autorzy powielają słowa, które już wcześniej użyli i tak mamy śliczną papkę średnio motywacyjną za 39,99zł, w której myślą przewodnią są słowa: "już dzisiaj możesz zacząć być bogaty", "Ty też możesz mieć mnóstwo pieniędzy" bla bla bla :P Całe szczęście, że mam w bibliotece za darmo, bo jakbym miał płacić za nie to bym ze złości spalił, bo takie bzdury :P


W temacie:Marketing polityczny, politycy w social media

29 grudnia 2012 - 15:17

Niestety w Polsce panuje jednak przekonanie (bardzo niesłuszne!), że na reklamie, piłce nożej i polityce zna się każdy. Prawda jest zgoła odmienna!

 

Żartujesz sobie? Każdy Polak zna się nie tylko na tym, co napisałeś, ale też na: hydraulice, budowlance, polityce i biznesie :P


W temacie:Jak Samemu Skutecznie Pozycjonować Stronę?

27 grudnia 2012 - 22:49

No te książki są świetne... Każdy ponad każdy (najmądrzejszy). Większość to suche porady oklepane na x stronach internetowych. Połowa książki to motywacja itd i pieprzenie o niczym. To tak jak książki o inwestowaniu itp. 


W temacie:Najdłuższy wątek w historii

24 grudnia 2012 - 15:34

Nowy wygląd, ale coś skopane z avatarami jest :/