Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Emmers

Dołączył: 10 Feb 2012
Offline Ostatnio aktywny: Feb 10 2012 14:32 PM
-----

Moje posty

W temacie:Kopia C: po wyrzuceniu Recovery

10 February 2012 - 14:32 PM

Testowałem  programy  wielu firm . tworzące obrazy partycji  i ich szybkie przywracanie . Jak dotychczas najlepszą metodą jest AcAcronis True Image Home . program nie jest drogi i  jest w polskiej wersji językowej . Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie sobie płyty  CD z programem i z  tej pozycji tworzenie  oraz przywracanie w miarę potrzeb całych partycji , bądź tylko wybranych  plików lub katalogów.
Możesz sobie obejrzeć filmy , które przygotowałem na ten temat


Jeśli chcesz instalować Windows 7 . musisz liczyć się z tym , że domyślnie zostaną zainstalowane i przydzielone dwie partycje  na ten system , pierwsza : aktywna i ukryta  około 10-200 MB , przeznaczona na pliki rozruchowe
druga : C , na której zostanie zainstalowany system.
Możesz wybrać opcję w pierwszym etapie instalacji  żeby zarówno i pliki rozruchowe i system  został zainstalowany na jednej aktywnej partycji (dla zaawansowanych)

W temacie:Win 7 i niedziałające aktywatory ( keygeny innych programów)

10 February 2012 - 13:58 PM

Bardzo dobrze że nie widzi , próbujesz posłużyć się zarejestrowaniem i legalizacją pirackiego oprogramowania. Ściągasz je z pirackich stron , chcesz zdelegalizować i wszystko wbrew prawu.
Office starter możesz mieć zupełnie za darmo , jeśli cię nie stać na zakup pełnej wersji , ale nie kradnij. Używanie keygenów to przestępstwo

W temacie:Windows movie maker problem

10 February 2012 - 13:46 PM

Niestety, nie ma dobrego rozwiązania tego problemu. Nawet programiści Microsoftu nie wiedzą gdzie i w jaki sposób ten błąd powstaje. Jak dotychczas udało się rozwiązać problem przywracając system do daty sprzed jego powstania. Wynika z tego że błąd powstaje podczas instalacji jakiegoś programu firmy trzeciej, być może pakietu kodeków i zostaje trwale zapisany w rejestrze systemowym.
Za pomocą narzędzi monitorowania wpisów w rejestrze (Registry Mechanic ) udało mi się wyodrębnić pewne , zmodyfikowane wpisy permanentnie psujące WMM . Przygotowuję artykuł na ten temat, opublikuję go dopiero wówczas jeśli nabiorę 100% pewności.