Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Iglowa

Dołączył: 02 Mar 2011
Offline Ostatnio aktywny: Nov 19 2018 17:13 PM
-----

Moje posty

W temacie:Hosting pod Wordpress

27 June 2017 - 19:20 PM

W cenie *** nie ma najmniejszych szans na znalezienie czegoś solidnego, trzymajcie namiary. Macie opcję wyboru panleu zarządzania w cenie. Macie również dobre pakiety, małą kasę, hosting działający niezawodnie. Moje doświadczenia pozytywne. Najlepiej zaczynać wszystko od okresu testowego. Temat ogarniecie.


W temacie:Hosting pod Wordpress

22 March 2017 - 20:51 PM

Widzę, że hekko zrobiło mocne podwyżki. Firehost wychodzi teraz znacznie taniej ;-)
Tym bardziej już nie widzę powodów, żeby ktoś miał się do nich ładować ;-)

W temacie:Ktory system CRM

02 March 2017 - 18:52 PM

Tak, wiem. Zastanowimy się nad tym wspólnie po czasie. Do programu ma dostęp w tym momencie wiele osób, a cel jest tylko jeden - więcej punktów widzenia. W tym momencie mam kilka pomysłów na funkcje, których moim zdaniem w systemie rzeczywiście brakuje. A czy uda się je wszystkie wdrożyć, to dopiero się przekonamy.


W temacie:Ktory system CRM

16 February 2017 - 20:33 PM

Od kilku dni mamy zainstalowaną wersję Minima i rzeczywiście wrażenie robi ona pozytywne. Duży plus za prostotę - nie jest to program wymagający kolejnego pracownika, bo chyba każdego znającego windowsa można na tym przeszkolić - opiera się to na podobnych zasadach. Niby wersja darmowa, a ilość funkcji rzeczywiście znacząca. Co istotne - w każdym przypadku widać zastosowanie. Zobaczymy jak to pójdzie dalej.


W temacie:Hosting pod Wordpress

14 February 2017 - 17:18 PM

Nie ma specjalistycznych hostingów pod wp. To podstawowy CMS. Każdy hosting powinien sobie z WP poradzić, więc nie wydziwiajcie. W Firehost macie na dokładkę wybór panelu zarządzania w cenie...