Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

sofik

Dołączył: 23 Nov 2010
Offline Ostatnio aktywny: Jan 23 2012 15:40 PM
-----

Moje posty

W temacie:[Taskbeat] Programy do zarządzania zadaniami

23 January 2012 - 15:42 PM

Cóż... poświęciłem na to nieco więcej czasu przez weekend. Ogólnie bardzo mi się podoba analizowanie tego, jaki wpływa ma dana operacja na przebieg pozostałych operacji. Zaczynam rozumieć jak z tego korzystać, by faktycznie efekty były widoczne. Jestem pozytywnie nastawiony - coś powinno z tego wyjść.

W temacie:[Taskbeat] Programy do zarządzania zadaniami

18 January 2012 - 14:46 PM

Ale to przecież normalne - z biegiem czasu wszystkie procesy w firmach muszą podlegać coraz bardziej kontroli, ale przede wszystkim musi być za to odpowiedzialny sprzęt, a nie człowiek. Nie da się samodzielnie wszystkiego ogarnąć - szczególnie w polskich warunkach, gdzie problemów jest cała masa. Coraz bardziej się przekonuję, że znajdzie to również u nas zastosowanie.

W temacie:[Taskbeat] Programy do zarządzania zadaniami

10 January 2012 - 16:20 PM

Średnio stoję z czasem i dlatego pytam, a nie sam testuję. O opcji testowania wiedziałem wcześniej.
Ostatecznie będę próbował dokładnie sprawdzić aplikację, ale póki co liczę, że ktoś znający temat wypowie się jeszcze tutaj. Byłoby to na pewno cenne.

W temacie:[Strona]www.hotele.oceniacz.pl

29 November 2011 - 14:00 PM

Właścicielem tej strony jest odpoczne.pl
it-spleen - mnóstwo ludzi korzysta z takich serwisów. W zasadzie każdy kto wyjeżdża na wakacje, wcześniej sprawdza opinie o danym hotelu. Dla mnie to standard - ludzie już nie wyjeżdżają na wakacje na ślepo. Nie wiem czy któraś strona posiada większą bazę opinii od Oceniacza, a przynajmniej jeśli chodzi o serwisy polskie.

W temacie:Alkomat a palenie papierosów

10 October 2011 - 12:18 PM

Muszę kupić alkomat. Na zakupach grupowych jest dobra cena - http://www.znizkoman...-gwarancja.html To dobre urządzenie?