Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Q21

Dołączył: 22 lut 2010
Offline Ostatnio aktywny: gru 01 2018 11:07
-----

Moje posty

W temacie:Sprzęt audio w domu jednorodzinnym

23 wrzesień 2015 - 08:49

Witaj,

tak naprawdę na dzień dzisiejszy jest kilka bardzo dobrych, dopracowanych systemów multi-room, które w łatwy sposób i przede wszystkim stabilnie pozwalają na nagłośnienie wielopomieszczeniowe. Najbardziej popularnym w Polsce i najstarszym jest Sonos, który na dzień dzisiejszy oferuje praktycznie pełną ofertę produktów do nagłośnienia. Tak więc możesz w salonie skorzystać z systemu soundbar, rozbudowanego o głośniki efektowe i subwpoofer, w poszczególnych pomieszczeniach postawić jeden z modeli Play. Jeśli natomiast zależy Ci na systemie hi-fi, możesz wykorzystać ZP90 lub ZP120 i podłaczyć inne kolumny (ewentualnie wzmacniacz i kolumny). Podobną funkcjonalność oferuje system Heos, który został stworzony przez firmę Denon. Najnowszym rozwiązaniem natomiast jest Music Cast, opracowany przez markę Yamaha. W tym przypadku mamy świetne amplitunery wielokanałowe, soundbary i amplitunery stereofoniczne, to wszystko pozwoli na stworzenie kompletnego systemu nagłośnnienia Twojego salonu.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, jesli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie na prezentacje. Oczywiście w przypadku pytań służę pomocą.


W temacie:szukam przyłączy do audio hi-end

15 czerwiec 2015 - 09:33

Witaj,

to zależy od Twoich preferencji, klasy okablowania (czyli dobrania pod klasę sprzętu i kolumn, z jakich będziesz korzystał). Jest wiele firm, które oferują bardzo dobre okablowanie. Jeśli coś z rozsądnej półki cenowej, warto spojrzeć na produkty QED, dobre produkty ma także Chord, Wire World.

Napisz więcej szczegółów, ewentualnie skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy w doborze.