Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

Klucha147

Dołączył: 11 cze 2004
Offline Ostatnio aktywny: sty 31 2008 15:22
-----

Moje tematy

Mam wielką prośbe do administratorów forum

08 sierpnia 2005 - 12:18

Nie wiedziałem gdzie to moge umieścić więc postanowiłem tutaj. Chciałem sie zwrócić z prośbą do adminstratorów forum o zgode na wykorzystanie niektórych emot ikonek na swojim forum.Chodzi mi nie tylko o ikonki ale też czy mógłbym skorzystać z podobnego układu działów forum.Forum odziedziczyłem od swojego administratora sieci i chciałbym je jakoś ożywić gdyż  gdyż poprzednie forum tętniło nudom i służyło tylko do ogłaszania pewnych komunikatów od admina do userów.

Z góry dziękuje za odpowiedz na mój wątek i pozdrawiam Klucha


Zna ktoś tą hurtownie ??

02 sierpnia 2005 - 22:59

Chciałem sie zapytać czy ktoś z was zamawiał telefon przez tą hurtownie ?? może ktoś z waszych znajomych jeśli tak prosze sie podzielić doświadczeniem.Chciałebym wiedziećczy warto zaryzykować czy nie ??

http://mobileseller....pl/pytania.html


Dziwne zachowanie switcha ??

22 lipca 2005 - 22:38

Sprawa wygląda tak że ostanio podłaczyłyła sie osoba z mojego bloku do tej sieci co ja należe, wieć chciałem iść na ręke i zgodziłem sie postawić w domku access ponita i swicza żeby ta osoba nie musiała kupować anteny  Tu zaczoł sie dziwny problem (pomijając małe problemy z AP) problem polega na tym że switch na mojim porcie widzi wzomożoną aktywnośc tzn. diodka miga jak głupia chodz nie koniecznie musze korzystać z internetu i z jakiś usług sieciowych. To samo sie dzieje jak wyłacze komputer didka miga nadal (karta obsługje lan wakeup czy jak to sie tam pisze ) Mój admin ani ja nie wiemy czemu sie tak dzieje  2 problem przedstawia sie tak jak kolega podłaczony do tej sieci zacznie sciagac cos albo korzystać z internety, wtedy ja nie mam dostępu do internetu  czasem sie gg załączy na chwile  kolega wyłacza komputer mi wszystko działa  Nie widze w tym logiki żadnej , może ktoś spodkał sie z czymś takim , wiec prosze o podzielenie się swojim doświadczeniem  

Karta sieciowa Realtek  
Switch Planeta  

Dziękuje za wszelkie informacje


Transport

06 maja 2005 - 18:41

Wiem że to forum nie na ten temat  ale chciałem sie zapytać kogoś z rejonu Katowic o to czy na jakiejś uczelni tam jest Transport.Wiem że jest we Wrocławiu ale nie ma zaocznie a nie dawno sie dowiedziałem że w Katowicach jest taki kierunek.
Czy ktoś może potweirdzić to i czy mógł podać jeszcze jakieś informacje nawet może być link do strony tej uczelni.Jeszcze jak by ktoś wiedział gdzie ewentulanie jest coś z kierunkiem Transport lub Transport-Spedycja prosze napisać tutaj , nie ukrywam że coś blisko Częstochowy  

Serdecznie wszystkim za pomoc z góry dziękuje


Znów prosze o pomoc

17 marca 2005 - 17:53

Prosze o pomoc musze zrobić na jutro  referaty z przedmiotu podstawy przedsiebiorczośći i mam takie tematy:
-Zasady tworzenia budżetu samorządów
- Przedsiębiorczośc w życiu zawodowym
-Uczestnicy procesu gospodarowania i powiązania między nimi  

Wszystkim z góry dziękuje za pomoc  szukałem ale nie mogłem znależć i mam do tego tyle nauki jeszcze że szok