Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

blebleble

Dołączył: 08 kwi 2008
Offline Ostatnio aktywny: sie 18 2019 15:09
**---

Moje tematy

Instalacja systemu a dysk dynamiczny

11 lipca 2019 - 10:22

Hej,

podczas instalacji systemu Windows 7 x64 zaskoczył mnie komunikat: "Nie można zainstalować systemu Windows w tym obszarze dysku twardego. Partycja zawiera jeden lub więcej woluminów dynamicznych, które nie są obsługiwane podczas instalacji.". Opcje formatowania, dodania nowych partycji itp. są niedostępne. Aktualnie nie mam drugiego dysku a co za tym idzie nie mogę podziałać z tym w systemie Windows. Proszę was o poradę co zrobić by móc z poziomu rozruchu komputera zainstalować na tym dysku system.

Nie startuje ekran płyty głównej po podłączeniu nowego dysku i nagrywarki

02 stycznia 2018 - 21:17

Hej,

 

po podłączeniu jako drugi dysk dysku twardego SEAGATE BARRACUDA 1TB 128MB SATA 2,5" ST1000LM048 oraz wymianie nagrywarki na ASUS DRW-24D5MT BLACK SATA komputer odpalił, coś zabuczało (chyba dysk) ale nie uruchomił się ekran startowy płyty głównej i nie poszedł dalszy rozruch do systemu. Po resecie komputer uruchamia się, po sekundzie gaśnie i po kilku sekundach odpala znowu ale wciąż nie startuje ekran płyty. Po odłączeniu nowego dysku oraz nagrywarki sytuacja się powtarza i teraz nie jestem w stanie w ogóle uruchomić komputera. Dodam, że przy montażu dysku na chwilę musiałem wyjąc jedną kostkę RAM-u. Nie miałem czasu teraz działać przy tym bo musiałem lecieć do pracy. Na razie jedyny pomysł jaki mam to wyjąć baterię BIOS-u. Wie ktoś co może być przyczyną i jak rozwiązać ten problem?


Counter Strike: Source nie wykrywa żadnych serwerów

30 stycznia 2016 - 17:08

Witam,
nie grałem w CS:S przez parę miesięcy. Gdy teraz uruchamiam grę to nie wykrywa ona żadnych serwerów natomiast przy próbie połączenia z którymś z serwerów w zakładce "Historia" wyskakuje informacja, że ten serwer korzysta z nowszej wersji gry. Wygląda to tak jakby brakowało mi jakiejś aktualizacji ale przy uruchamianiu gry nie aktualizuje się ona automatycznie. Czy ma ktoś pomysł co jest przyczyną i jak rozwiązać ten problem?