Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

son_20

Dołączył: 12 Feb 2008
Offline Ostatnio aktywny: Jun 26 2013 11:45 AM
-----

Moje tematy

DLNA - połączenie smartphon'a z komputerem PC

26 June 2013 - 11:44 AM

Witam.

Jestem posiadaczem smartphona HTC One X. Wiem, że obsługuje on coś takiego jak DLNA. Czy jest mi ktoś w stanie opisać od A do Z jak połączyć go z komputerem, jakie aplikacje są do tego niezbędne? Na kompie mam WIN7 ultimate 64 bit, modem - router TP-Link TD-W8901G, internet neostrada 10 Mb.


Lan na TP-LINK W8901G

28 October 2012 - 11:38 AM

Witam.

Mam dwa komputery, stacjonarka i lapek. Oby dwa na win7 ultimate 64 bit. Do peceta mam podpięty kabelkiem sieciowym TP-Link. Laptop łączy się z urządzonkiem poprzez wifi. Internet w obydwóch maszynach działa bez zarzutu. Niewiedzieć czemu lapka nie mogę podłączyć do grupy domowej - choć to nie jest najistotniejsze.
Chodzi o fakt, że nie mogę zagrać w Call Of Duty 2 na LAN. W routerze wyłączyłem firewall. Co ciekawsze mając livebox'a takiego problemu nie było, zaczęło się to po zmianie na TP-Linka. Kiedy w grze przełączam na granie na serwerach internetowych, to na pececie mi znajduje serwery, natomiast wykonując tę samą czynność na lapku, serwerów nie może znaleźć. Nie jestem pewien, ale sądzę, że chodzi tu o jakieś ustawienia na tym TP-Linku, ale za cholerę nie wiem, o które chodzi.
Proszę o pomoc!!!

HTC HD2 problem z połączeniem się przez WIFI

27 September 2012 - 14:07 PM

Witam.

Mam poważny problem. Chodzi o to, że mam smartphona HTC HD2 (zainstalowany android - EnergyRom) i nie mogę połączyć się z routerem przez wifi. Wcześniej miałem Livebox'a i żadnych problemów z komunikacją nie było. Od kilku dni posiadam TP-Linka no i niestety telefon nie wykrywa mi sieci. Co ciekawsze, na noki C6 nie było żadnych problemów. Telefon wykrył sieć w oka mgnieniu. Tak samo laptop.
Próbowałem już wielu sposobów np. ręczne wpisywanie SSID i konfiguracja, wprowadzanie statycznego adresu IP w ustawienia wifi w telefonie. Niestety nic nie działa.
Czy może mi ktoś pomóc?

Heh... Udało się!!!
W konfiguracji routera w zakładce Wireless zmieniłem "Current Channel" z 13 na 01 i zadziałało :)

Temat do zamknięcia.

Dziwny problem z Minecraft Multiplayer

29 August 2012 - 08:04 AM

Witam.
Mam dosyć dziwny problem podczas gry w Minecraft w multiplayer. Po podłączeniu się do serwera postacie innych graczy strasznie mi lagują. To samo dotyczy potworków i praktycznie wszystkiego, co się porusza. Dodatkowo podczas kliknięcia np. na skrzynię z ekwipunkiem, skrzynka otwiera mi się po 3-4 sekundach. Problem jest o tyle dziwny, że podczas gry single takich problemów nie mam.

System Win 7 Ultimate 64bit
Grafika GeForce FX9600 GT
Ram 4Gb
Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
Internet Neostrada 6Mb

Pomóżcie proszę.

Kupię Seagate Barracuda 7200.11 500Gb

26 November 2011 - 14:32 PM

Witam.
Padła mi elektronika w dysku opisanym w temacie. Pilnie potrzebuję jej wymienić. Czy ktoś będzie miał coś takiego do tej piekielnej Barracudy? Na allegro nic nie mogłem znaleźć.
Pomóżcie.

Temat przerzucam do ogólnego działu o komputerach. Możliwe, że tu szybciej uzyskasz pomoc.
Bucu, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe? :)
kapi00z