Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

janeksok

Dołączył: 15 Oct 2007
Offline Ostatnio aktywny: Nov 16 2011 22:02 PM
-----

Moje tematy

Oprogramowanie serwera magazynującego dane.

09 November 2011 - 18:55 PM

Witam serdecznie!
Potrzebuję pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania w kwestii serwera magazynującego dane. Posiadam komputer, który nie jest już używany. Chcę skonfigurować go jako serwer, aby mogło korzystać z niego kilka stacji roboczych  i magazynować na nim dane. W celu zapewnienia bezpieczeństwa danych planuję spiąć dwa dyski twarde w RAID. Pytanie tylko, jaki system najlepiej się do tego nada. Najlepiej byłoby, gdyby system ten był darmowy, bo przecież nie będę wymagał od niego zbyt wiele.

Pozdrawiam!

Niestabilność systemu wywoływana kartą SD.

10 October 2011 - 20:34 PM

Czołem!
Mój problem wygląda następująco: posiadam notebooka Toshiba C660. Wyposażony jest on w czytnik kart SD. Próba włożenia jakiejkolwiek karty kończy się bluescreenem. Komputer poleciał na naprawę gwarancyjną, podczas której rzekomo wymieniona została płyta główna i software. Po powrocie do mnie problem na jakiś czas ustał, ale teraz z powrotem dzieje się to samo. Podejrzewam, że może być to spowodowane jakimś programem. Czy jest możliwość dojścia do tego, czego to wina?

Śledzenie telefonu poprzez GPS - oprogramowanie.

03 February 2011 - 18:58 PM

Witam serdecznie!
Poszukuję oprogramowania umożliwiającego śledzenie pozycji telefonu z systemem operacyjnym Symbian. Zależy mi na tym, żeby można było sprawdzić na mapie w internecie, gdzie znajduje się telefon. Chcę wyposażyć motocyklistę w Nokię E66 i móc na bieżąco śledzić jego pozycję.
Pozdrawiam!

Proszę o pomoc w wyborze notebooka do 2000zł.

06 December 2010 - 21:18 PM

Witam Serdecznie!
W najbliższym czasie planuję zakup Notebooka. Kwota, jaką planuję na ten cel przeznaczyć to 2000zł. Komputer ma mi posłużyć do wszystkiego, do czego służy standardowo (internet, filmy, muzyka) oraz do programowania. Kto wie, być może od czasu do czasu trafi się jakaś gierka, ale nie jest to priorytetem. Dobrze byłoby, gdyby miał też możliwie jak najlepszą baterię. Jeśli chodzi o marki - najlepiej, gdyby był to ASUS lub HP. Są to marki, którym najbardziej ufam.

Pozdrawiam!

Głośniki do 80zł.

27 November 2010 - 17:21 PM

Witam serdecznie!
Poszukuję głośników w miarę przyzwoitych głośników 2.1 w cenie do 80zł. Nie jest to nie wiadomo jaka kwota, ale mam nadzieję, że pomożecie mi dokonać dobrego wyboru nie przekraczając jej :)
Pozdrawiam!