Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

MichaelAir

Dołączył: 01 Sep 2007
Offline Ostatnio aktywny: Aug 17 2018 12:04 PM
***--

Moje tematy

Jak odszukać pewną osobę?

19 December 2011 - 22:07 PM

Witam.
Tak jak w temacie. Postaram się przedstawić sprawę w miarę jasno. Otóż szukam pewnej osoby. Problem w tym, że nie znam praktycznie żadnych najważniejszych danych, które by znacząco uprościły sprawę. Dane , jakimi dysponuję w tej chwili to zdjęcie tej osoby, imię, miasto, w którym mieszka, prawdopodobny wiek oraz płeć. Dokładnego adresu niestety nie znam. Wiem, że może być ciężko, jednak myślę, że warto spróbować. Byłbym wdzięczny za wszelkie sensowne propozycje. Proszę również o poważne potraktowanie tego wątku.

Problem z portami USB

27 December 2010 - 17:47 PM

Witam.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem pewien jakiego rodzaju jest problem, więc jeśli dział jest nieodpowiedni dla tego tematu, to proszę go przenieść.
Przejdę jednak do meritum. Mianowicie ostatnio zabrałem się za gruntowne czyszczenie kompa. W tym celu go rozkręciłem, przeczyściłem i wszystko ponownie złożyłem. Trochę się przy tym nagłówkowałem, ponieważ pojawiły się pewne przeciwności, które mnie zaskoczyły, jednak sobie z nimi poradziłem. Jednak nie ze wszystkimi. Ostatnio odkryłem, że nie działają mi 2 przednie porty USB. Może nie tyle nie działają, co po prostu nie da się z nich korzystać, ponieważ wyświetla się komunikat, że "nie rozpoznano urządzenia USB...". Z przodu mam trzy porty, jest to obudowa z sygnaturki, jednak ten trzeci jest przy czytniku kart, działa on bez zarzutu. Próbowałem już przeróżnych metod, przeinstalowałem SP3, wgrywałem poprawkę, sterowniki USB, nawet stosowałem się do rad na stronie Microsoftu, jednak bezskutecznie.
Dodam tylko, że przed czyszczeniem komputera wszystko działało poprawnie, nie było żadnego problemu z portami.

Telewizor LCD do 1500zł

02 February 2009 - 14:32 PM

Witam.

Zastanawiam się nad wymianą starego kineskopowego telewizora na LCD. Tutaj właśnie mam dylemat, który wybrać, bo jest kilka naprawdę dobrych telewizorków. Szukałem trochę najciekawszych propozycji i takie oto wybrałem:

http://www.ceneo.pl/1463946s

http://www.ceneo.pl/1423030s

http://www.ceneo.pl/1601104

http://www.ceneo.pl/1605290

http://www.ceneo.pl/1440637

http://www.ceneo.pl/1382054

Teraz pojawia się pytanie - który z nich jest najlepszy według was i najbardziej opłacalny?

Telefon z klapką - pomoc w wyborze

24 January 2009 - 18:16 PM

Witam.

Otóż mam zamiar kupić sobie nowy telefon. Telefon koniecznie musi być z klapką, posiadać podstawowe "bajery" i mieć styl. Jako że jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o telefony komórkowe (zresztą nie tylko :D), trudno mi jest znaleźć najbardziej odpowiadający telefon. A gdy już taki znalazłem (SE Z770i), to okazało się, że nie można go dostać w żadnym salonie. Tak jak już wspomniałem telefon musi posiadać montowane prawie w każdym telefonie bajery, wolałbym też żeby nie było problemów z jego dostępnością w salonach, gdyż taki zakup najbardziej mi odpowiada.
Aha - dobrze by było żeby telefon był bardzo zbliżony stylowo do tego Z770i. On naprawdę bardzo mi się podoba ;).

Płyta pod Core 2 Duo E6550

12 November 2008 - 15:59 PM

Witam.

Jako, że po dłuższych analizach okazało się, że na mojej obecnej płycie nie wykręcę więcej niż 2,6GHz, rozpocząłem poszukiwania nowej płyty. Było to dosyć dawno, bo w lutym, ale dopiero niedawno okazało się, że na pewno będę mógł w najbliższym czasie ją zakupić. Zakup nowej płyty planuję na połowę/koniec grudnia. W związku z tym chciałbym się zapytać, jaka płyta ostatecznie byłaby dla mnie najlepszym wyborem. Zastanawiam się nad tymi:

http://www.proline.p...=MSI-P35 NEO3-F

http://www.komputron...pelny,id,44033/


http://www.arest.pl/...&...190&katid=0

Oczywiście jak ktoś ma inne, lepsze propozycje, niech pisze.

Z tym, że dość spory nacisk kładę na cenę, więc dobrze by było aby płytę udało się kupić w dość przyzwoitej cenie.