Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

MichaelAir

Dołączył: 01 Sep 2007
Offline Ostatnio aktywny: Aug 17 2018 12:04 PM
***--

Moje posty

W temacie:Jakiej muzy sluchasz w tym momencie VII

20 December 2011 - 00:09 AM

Bathory - One Rode To Asa Bay


W temacie:Problem z portami USB

28 December 2010 - 16:22 PM

Sprawdziłem jeszcze dzisiaj dokładnie komputer w poszukiwaniu jakichś fizycznych przyczyn nieprawidłowego działania portów, jednak nic takiego nie znalazłem. Tam gdzie mam dostęp, gdzie jestem w stanie wzrokiem sprawdzić, nic podejrzanego nie wypatrzyłem. Może gdzieś w przednim panelu obudowy, czyli tam gdzie dostępu nie ma (choć w to wątpię) jeśliby już obstawać przy sprzęcie. Jednak tak jak mówię, to dla mnie mało prawdopodobne, bo musiałbym chyba jakoś szarpnąć przy czyszczeniu, a wtedy coś jeszcze mogłoby się zepsuć.
Sterowników płyty głównej nie reinstalowałem. Chociaż nie wiem czy w tym przypadku jest sens to robić.
Chyba faktycznie jeśli będę chciał mieć dodatkowe działające porty, będę musiał zakupić Huba. Na allegro wybór spory, ceny w sumie też niewysokie.

W temacie:Problem z portami USB

27 December 2010 - 23:02 PM

Jutro sobie jeszcze dokładnie pomacam. Ale szczerze powiedziawszy nie wiem czy cokolwiek tam wypatrzę, oglądałem już to i nic podejrzanego nie znalazłem.

W temacie:Problem z portami USB

27 December 2010 - 22:53 PM

No właśnie nie :D Starałem się być bardzo delikatny, więc to, co się teraz dzieje z tymi portami bardzo mnie dziwi. Trzeba będzie jeszcze popróbować, jak nie, to będę miał o 2 działające porty mniej. No, chyba że ktoś wpadnie na jakiś cudowny pomysł, albo kogoś oświeci :D

W temacie:Problem z portami USB

27 December 2010 - 22:15 PM

Pousuwałem te kontrolery, po restarcie faktycznie wszystko wróciło do normy, jedynie procentowa przepustowość się nieco zmieniła. Jednak nie rozwiązało to problemu.