Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

ghost05

Dołączył: 30 May 2007
Offline Ostatnio aktywny: Feb 25 2014 22:03 PM
-----

Moje tematy

Niezauważalne (prawie) reconnecty internetu

07 June 2013 - 10:56 AM

Witam

 

Po przeprowadzce (ten sam blok, ta sama, klatka) pojawił mi się problem z netem. Co jakiś czas mam chwilowe przerwy w połączeniu z internetem. Trwają one dosłownie sekundę lub ułamek sekundy. Przy pracy z przeglądarką są niezauważalne - dokuczliwe stają się na ts, kiedy co jakiś czas mam dropy. Zauważalne tez jest to na gg.


Po przeprowadzce mam tego samego ISP, na tej samej linii (UPC). Mamy ten sam modem i router - nic nie było zmieniane. Jedyna zmiana to przesiadka z kabla na wifi. Sprawdzałem na innych kompach i nie ma problemu, więc można wykluczyć router.


Problem więc musi leżeć po stronie mojej karty. W drugim domu problemu nie ma - net hula na wifi aż miło.


Jeżeli chodzi o konfiguracje karty wlan na kompie, to potrafię tylko zmienić sterowniki. Wszelkie opcjie karty nic mi nie mówią i mogę najwyżej sobie poklikać i cos poustawiac metodą prób i błędów.
Sterowniki od karty były przeinstalowane, a router zrestartowany do fabrycznych ustawień.

Poniżej link do screenów z rutera i ustawień karty:

https://www.dropbox....XUXhLuLH?v=0mcn


NIetypowy problem z rmvb

30 October 2010 - 23:02 PM

Witam.
Mam nietypowy problem z odtwarzaniem plików rmvb w win7 32 bit. Żaden z programów, który posiadam nie odtwarza plików rmvb. Oczywiście real alternative zainstalowany. Po próbie włączenia filmu przez real playera wyrzuca błąd http://img836.images...eztytuuksc.jpg. Spróbowałem instalacji win7 codecs pack, taki z rekinem, niby pomogło, ale strasznie klatkowało. Wcześniej wszystkie filmy rmvb działały bez instalacji paczki kodeków, oprócz samego kodeka rmvb.

Wyłaczony, ale.....

30 August 2010 - 12:02 PM

Witam
Mam problem z dioda na obudowie i jednocześnie z podświetleniem przycisku zasilania. Mianowicie po wyłączeniu komputera (win7 start>zamknij, lub naciśnięcie przycisku zasilania) komputer wyłącza się, ale cały czas miga dioda na przodzie obudowy (po lewej), oraz podświetlenie przycisku zasilania. W opcjach zasilania mam ustawioną funkcje przycisku zasilania na zamknij po naciśnięciu. Kiedy włączę komputer pokazuje się napis, uruchamianie systemu win, a nie wznawianie (czy jakoś tak) jak to jest po hibernacji. Czy ma ktoś pomysł co jest nie tak, bo parę dni temu owe diody nie migały i nie denerwowały mnie w nocy.

ArmA2 na Lenovo Y550

11 March 2010 - 13:15 PM

Witam.
Posiadam lenovo Y550 (szczegóły w syganturce) i niedawno zakupiłem ArmA2. Myslałem, że spokojnie pogram (oczywiście nie na max detalach) ale okazało się, że nawet jeżeli ustawie detale na minimum (wszystko wyłączone) i rozdziałe 1024x768 to gra wyciaga w sieci przy rozmowach na tsie około 20-26 fps. Takie rezultaty bardzo przeszkadzają w graniu, bo wszystko jest rozmazane i mam słaba widoczność. Czy istnieje jakiś sposób aby jakoś zwiekszyc ilośc fps do minimum tych 32, czy po prostu sa to ograniczenia sprzetu? Dodam, że mam win7 32 bity Home Premium.

GT240M> physx a gry

22 January 2010 - 12:35 PM

Witam, posiadam w moim notatniku ;) ww 240M i mam pytanie dotyczące obsługi physx. Czy właczenie tej opcji daje jakiś efekt w grach, głównie cod4, czy tez może rzeciwnie- zmniejsza ilośc fps?