Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

czater609

Dołączył: 16 Jan 2007
Offline Ostatnio aktywny: Jul 04 2011 08:49 AM
-----

Moje tematy

Problem z DIR-300 i WiFi

03 July 2011 - 18:13 PM

Witam!
Posiadam u siebie w domu Dlink Dir-300 już od 3 lat. Mam na nim zainstalowanego DD-Wrt, który nie sprawiał do niedawna żadnych problemów. Od jakiegoś czasu internet zaczął trochę gorzej chodzić, w grach internetowych zauważyłem duże skoki pingów. Początkowo byłem przekonany, że problem leży po stronie neostrady ale po bezpośrednim połączeniu laptopa z modemem okazało się, że pingi są jak najbardziej prawidłowe i nic nie przerywa. Następnie zacząłem badać router i okazało się, że gdy pinguje go co jakiś czas pojawia bardzo wysoki ping (np 800, 700). Podobnie jest gdy pinguje onet czy inne popularne serwisy, między pingami normalnymi pojawiają się bardzo wysokie. Podobnie z gram internetowymi o których wspomniałem. Dotychczas takich problemów nie było. Nie wiem co się teraz stało. Próbowałem już resetu i ponownej konfiguracji routera która nie pomogła. Zaznaczę też, że pingowanie przynosi takie same rezultaty na dwóch różnych laptopach. Co ciekawe jeśli włączę na raz pingowanie np onetu i routera to wysokie pingi i gubienie pakietu gwałtownie się zmniejsza. Czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje? :/

Ekran wyboru systemu

29 February 2008 - 17:02 PM

Przez jakiś czas pracowałem na linuxie lecz musiałem zainstalować windowsa  i po jego instalacji straciłem możliwość wyboru systemu na przy uruchamianiu PC. Czy da sie to jakoś przywrócić??

Jaki telefon?

28 January 2008 - 14:09 PM

Witam!
Wiem , że ostatni pisałem temat o N70 ale gdy się nią pobawiłem odechciało mi się ją kupić.  ;)  
Więc teraz mam do was pytanie.
Jaki kupić telefon , przede wszystkim ma być funkcjonalny i mieć dobry aparat (Autofocus mile widziany).
Zastanawiam się nad Nokią N90  , a 6120 tylko ona nie ma autofocus. Myślałem też o SE T650i , ale na niego bym musiał chwilę poczekać aż stanieje.
Cena tak do 500 zł jak jakiś tel będzie dobry a droższy to mogę ewentualnie poczekać , aż stanieje , lecz musiałby mi sie bardzo spodobać.

Nowy windows, stara gra

19 January 2008 - 12:22 PM

Witam
Mam na PC zainstalowaną grę i muszę przeinstalować windowsa i zastanawiam się czy jak przeinstaluję windowsa to będę musiał instalować od nowa grę czy da się w jakiś sposób ją uruchomić na nowym wndowsie. Da się tak zrobić?

Nowa klawiatura

01 January 2008 - 00:19 AM

Witam!
tak jak w temacie potrzebuje nowej klawiatury tak do ok 50 zł. Klawiatura oczywiście dla gracza :) Myślałem o :Ptejze względu na podświetlane klawisze co mi się bardzo może przydać bo często gram w nocy tylko czy ona jest dobra??