Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

aneta_kn

Dołączył: 01 gru 2006
Offline Ostatnio aktywny: lip 10 2015 17:31
****-

Moje tematy

[PowerPoint 2010] problem z otwieraniem prezentacji

27 czerwiec 2015 - 13:56

Witam.

 

Mam problem z otwieraniem prezentacji które ktoś mi wyśle. Prezentacje które zrobiłam ja na moim komputerze  otwierają się, ale przysłane do mnie wyskakuje błąd (prt sc w załączniku).

 

Proszę o pomoc, bardzo potrzebne mi to jest.

 

Pozdrawiam. 


Chrome - duża czcionka, złe pozycjonowanie

27 sierpień 2014 - 11:03

Witam!

 

Po instalacji na nowo Chrome występują następujące błędy:

1. Tak jak w załączniku - duże wyświetlane strony (jak zmniejszę rozmiar to zmienia się wszystko i jest nie wyraźne, wcześniej nie miałam takiego problemu)

2. Adblock - jak ustawić adblocka aby blokował reklamy na wszystkich stronach ? 

3. Jak zmienić język ? Na niektórych stronach mam trochę po polsku, a trochę po angielsku.

 

Wcześniej nie było takiego problemu. 


Jak usunąć ikony z pasku start?

24 czerwiec 2014 - 21:28

Witam!

Jak usunąć ikonkę z touchpada? 

Robiłam czysty rozruch systemu, no i pojawiła się ta ikonka..Niby nie nie przeszkadza, ale mnie trochę denerwuje to, ze jest inaczej niz wczesniej


Pytania odnośnie WIN7 - proszę o pomoc.

12 październik 2013 - 08:18

Witam! 

Mam kilka pytań odnośnie WIN 7, a więc.. 

 

1) Na komputerze są 3 partycja po około ~150 GB każda, no i niestety wszystko 'ląduje'  na dysku C, gdzie już jest prawie cały zapełniony, wyskakuje komunikat, że dysk pełny usuń zbędne rzeczy (coś w tym styl). Moja pytanie brzmi: CZY IDZIE USTAWIĆ JAKOŚ KOMPUTER TAK, ABY AUTOMATYCZNIE WSZYSTKO CO BĘDZIE INSTALOWANE/WGRYWANE NA KOMPUTER BĘDZIE INSTALOWANE NA INNY DYSK ? 

 

2) Często przy oglądaniu filmów online, komputer zaczyna głośno chodzić, a po chwili sam się restartuje i wyskakuje błąd z NVIDIA. CO MOŻE BYĆ TEGO PRZYCZYNĄ ? TEN PRZEPEŁNIONY DYSK ?

 

Chciałabym zrobić formata. Tylko, że nie mam płytki instalacyjnej, przy kupnie komputera powiedziano mi, że ten Win ma w sobie coś takiego, że nie trzeba płytki, można samemu zrobić formata. Czy chodzi tutaj o jakieś reinstalację systemu ? Jak tak to jak ją zrobić ? 

 

Proszę o odpowiedź i wyjaśnienie jak dla laika.

Z góry dziękuje.

 

 


WINDOWS 8 Problemy

16 marzec 2013 - 11:43

Witam. Nie wiem czy to wina systemu, czy wina laptopa. Próbowałam zainstalować OFFICE 2013, wyskakiwał błąd, odinstalowałam McAffe (skończył się okres testowy) uruchomiłam ponownie komputer, pewnie zainstalowały się aktualizacje, bo jakieś miały się zainstalować no i od tej pory mam problem z laptopem. Nie działa dźwięk, nie można połączyć się z internetem, nie można nawet przywrócić systemu. Nawet po wciśnięciu ASSIST na laptopie nic się nie dzieje. Co może być przyczyną ? Jak to naprawić ?