Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

stylance

Dołączył: 17 wrz 2006
Offline Ostatnio aktywny: gru 15 2010 09:45
****-

Moje tematy

Jak rozumiecie temat pracy

07 grudnia 2009 - 11:27

Mam do napisania pracę na temat:
"Porównać dwie wybrane teorie osobowości pod kątem ich użyteczności w wyjaśnianiu roli procesów nieświadomych"

i przyznaję, że im dłużej o tym myślę to bardziej nie rozumiem polecenia. Teorie znam i potrafię je porównać, ale zmyliło mnie to "pod kątem użyteczności w wyjaśnianiu" czyli co - mam porównać to w jakim stopniu wybrane teorie wyjaśniają role procesów nieświadomości? W pierwszej chwili chciałam po prostu opisać ich podobieństwa i różnice w definiowaniu procesów nieświadomości, ale chyba nie tędy droga. Zamotałam się.

Jak Wy rozumiecie ten temat?

Co jeszcze jest do poprawienia?

14 lipca 2008 - 21:22

Jutro, podczas spotkania dotyczącego Forum, będzie poruszona kwestia aktualizacji silnika. Zebrałam w punktach to, co według mnie ma najwyższy priorytet.
Dopiszcie od siebie swoje sugestie, ale takie naprawdę przemyślane.

1. galeria - naprawienie niepoprawnego skalowania zdjęć (widok z poziomu profilu usera)
2. forum - błędne linkowanie forum
3. forum - poprawienie złego wyświetlanie wypowiedzi w inboxie (PW)
4. forum - dodanie do zewnętrznego paska moderatorskiego opcji ukrywania wątków
5. forum - mod ukrywający fora
6. forum - mod pomógl
7. forum - mod do egzekwowania limitów sygnaturek
8. forum - mod raportów
9. forum - dodanie nowej skórki (czarnej)

wpiszcie tutaj swoje propozycje bez dyskusji nad wyższością A nad B. Pozwólcie, że decyzję o tym, która z nich zostanie wprowadzona, podejmie już osoba układająca te wszystkie programistyczne klocki.

Ważna zmiana

10 lipca 2008 - 22:40

Drodzy,

dziś jestem pierwszy dzień po urlopie i widzę, że „trochę” się działo podczas mojej nieobecności. Ba, dowiedziałam się nawet ciekawych rzeczy na swój temat ;) i nie tylko :)

Niniejszy wątek to w pewnym sensie moje pożegnanie, i zarazem powitanie. Żegnam dotychczasową funkcję, witam zupełnie nową, lub nieco odświeżoną. Ale po kolei.
Choć wiele osób tak sądzi – nigdy to forum nie było dla mnie tylko dodatkowym zajęciem. Wbrew wszelkim opiniom zależało mi – i nadal zależy – na tym, aby się Wam dobrze tutaj przebywało. Część obietnic nie została zrealizowana, ale nie było też tak, że nie wydarzyło się zupełnie nic. Choć dla wielu mogło się tak wydawać, dziennie rozmawiałam z wieloma Userami, próbując realizować ich prośby i wielu to się udało. Odbywało się to niejako w tle, i tylko sami zainteresowani o tym wiedzieli.

Uważałam, że pierwsze skrzypce – mimo wszystko – powinni grać Moderatorzy – osoby z wiedzą, zaangażowaniem, a przede wszystkim osoby, które przed mianowaniem byli częścią grupy Forumowicze. Mnie przyjęto zupełnie obcą, z zewnątrz, dlatego naturalnie uznałam, że próba wkupienia się załamałaby i zburzyła tylko określone relacje.

Te prawie dwa lata były bardzo intensywne, podczas których wiele się nauczyłam. Dzięki Wam, Waszym postawom, charakterom, tak różnym i indywidualnym, a całość to prawie jak „mieszanka wybuchowa” :)

Przyszedł czas na zmiany. Umowa z IDG wygasła z dniem 2 czerwca i od tamtej pory jest na naszym Forum nowy User – kaliku W rzeczywistości ma na imię Kasia i jest genialną dziewczyną! :) Do tej pory czytała nas, próbowała poznać w miarę możliwości, ale nadszedł czas oficjalnego wprowadzenia. Właściwie od momentu opublikowania mojej wiadomości zaczyna pełnić funkcję Pierwszego Admina Forum.

Wyżej napisałam, że albo żegnam się ze swoją funkcją, albo tylko ją odświeżę, ponieważ jeszcze nie zdecydowałam: albo pozostanę przy swojej funkcji, ale jako Drugi Admin Społeczny, albo awansuję do rangi Moderatora Globalnego, lub zasilę Grupę Forumowicze :)
Na podjęcie tej decyzji założyłam sobie czas do końca tego tygodnia, wiec zapewne w poniedziałek będą już znane moje dalsze losy.

Chciałabym, abyście przyjęli naszą nową Adminkę ciepło i nie męczyli jej od samego początku zbytnio :) kaliku potrzebuje czasu na wczytanie się i zapewniam, że z dnia na dzień będzie się coraz częściej udzielała.

Skontaktujcie się z Kasią prywatnie o numery kontaktowe, abyście w łatwy i szybki sposób mogli się z nią skontaktować.

Dziękuję wszystkim za ten wspólny czas i mam nadzieję, że jeszcze wiele przed nami :)

No, a teraz to ja już idę spać, i do zobaczenia jutro wieczorkiem :)

Urządzenie wielofunkcyjne - problem z wyborem

11 czerwca 2008 - 17:58

Mam problem - potrzebne mi urządzenie, które: faksuje, kseruje, skanuje, drukuje i odbiera telefony :) Najlepiej, gdyby było w jednym. No i drukarka laserowa do dziennego druku ok 50-70 stron. Doradźcie mi proszę, co wybrać. Pewnie to będą dwa osobne urzędzenia - faks i tel jedno, a drukarko-kopiarka drugie. W każdym razie poproszę o rady, które firmy polecacie, urządzenia itp. Kwota maks 700 zł na oba. Przeglądałam ofertę agito ale kompletnie nie znam się na tych urządzeniach dlatego liczę na Was :)

Termin zlotu 2008

27 maja 2008 - 19:02

Kochani,

tegoroczny zlot jest pod wielkim znakiem zapytania, ale nie jest jeszcze stracony!. Chciałabym, abyście wskazali nam termin, który byłby dla Was najbardziej odpowiedni. Niczego nie obiecuję, ale uzbrojona w tak istotną informację, łatwiej mi będzie rozmawiać.

Głosować możecie przez dwa tygodnie, czyli do 10 czerwca włącznie. Jeśli zaistnieje potrzeba, zapewne będzie można dać Wam więcej czasu.
Niestety, w grę wchodzą tylko sierpniowo-wrześniowe terminy, ew. jeszcze późniejsze. Na razie pod lupę weźmy dwa miesiące, natomiast jeśli komuś pasuje późniejszy termin, np. październik, listopad etc. wpiszcie w wątku swoje propozycje.

No, to do dzieła!

Miejsce to Warszawa :)