Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

stylance

Dołączył: 17 wrz 2006
Offline Ostatnio aktywny: gru 15 2010 09:45
****-

Moje posty

W temacie:Skibus odszedł :(

22 lutego 2010 - 15:43

Zdecydowanie za wcześnie [*]

W temacie:Nowa Administracja Forum

04 lutego 2010 - 15:00

Zgodnie z obowiązującym prawem każda zmiana regulaminu musi zostać poprzedzona okresem wstępnym, zanim Regulamin w nowej wersji zacznie obowiązywać. Ponadto, każdy z zarejestrowanych użytkowników serwisu, przed wprowadzeniem regulaminu, powinien się z nim zapoznać i go zaakceptować, a więc do każdego powinna zostać wysłana wiadomość informująca o zmianach oraz o dacie, od kiedy nowy regulamin wchodzi w życie. Dodatkowo, podmiot powinien uszczegółowić czego konkretnie dotyczy zmiana.

W temacie:Redakcja_forum

26 grudnia 2009 - 09:40

Wszystkie możliwe dostępne środki, jakimi dysponowaliśmy, zostały wykorzystane. Dosłownie. Czas odpuścić i się pożegnać. Jest tak wiele innych, przyjaznych miejsc.

W temacie:Redakcja_forum

10 grudnia 2009 - 13:34

bucu no ale co Ci teraz przyjdzie z tej złości? nic. Stało się, co zrobili to zrobili i się nie odstanie.

Uważam, że nie ma sensu w kółko powtarzać tego samego, co już wyżej padło nie raz - teraz po prostu róbmy swoje i już.  Przecież do rozmowy ze mną czy z innym użytkownikiem nie potrzebujesz kogoś tam nie? :)

W temacie:Redakcja_forum

10 grudnia 2009 - 08:11

Musicie być cierpliwi, pisałam wcześniej, że potrzeba czasu - również na załatwienie formalnych kwestii dotyczących współpracy obu firm.
Jestem pewna, że dostaniemy wiadomość, gdy sytuacja formalna się wyklaruje i ustalą zakres i warunki współpracy. Stąd zapewne ta cisza.   :rolleyes: