Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

oszi_boss

Dołączył: 30 cze 2006
Offline Ostatnio aktywny: mar 24 2012 11:54
-----

Moje tematy

instalacja windows 7

21 luty 2012 - 00:29

Witam, mam zainstalowanego XP i chcę zainstalować sobie 7, ale podczas finalizowania instalacji wyskakuje mi:

"System Windows nie może zaktualizować konfiguracji rozruchu komputera. Instalacja nie może zostać kontynuowana."

Prosiłbym o jakieś porady. Z góry dziękuje.

[win7] uszkodzony wpis rejestru klawiatura i mysz

13 luty 2012 - 20:32

Witam, otóż złapałem chyba jakiegoś wirusa tak że uszkodzone mam wpisy klawiatury i myszki, co w konsekwencji sprawia, że ani to, ani to nie działa. Chciałem zrobić format, ale zaraz na samym początku wyskakuje mi ze na płycie z win7 nie ma sterowników i instalacja jest przerywana. Jak mogę sobie poradzić z tym? Z góry dziękuje za pomoc.

odświeżam

połączenie dwóch routerów

15 lipiec 2011 - 11:38

Witam, czy jest możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch routerów? Chodzi o to, że do jednego routera, który jest na parterze byłby pociągnięty kabel RJ-45 i router wysyłałby sygnał, do drugiego, który jest na piętrze. Zależy mi na bezprzewodowym połączeniu, bo ciężko byłoby mi pociągnąć kabel między piętrami. Jeden router to Pentagram Cerberus P 6331-42 (parter), a drugi dostałem od netti: Asmax AR 1004g (piętro)

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam

problem z kartą pamięci

13 lipiec 2011 - 21:13

Witam, mam problem z kartą pamięci SD. Mianowicie, jak podłączam ją pod komputer to ją widzi, ale gdy w nią "wchodzę", to wyskakuje, czy chcę sformatować ją, dałem, że tak, ale to nic nie dało, bo cały czas pyta się o formatowanie. Wie ktoś może o co chodzi?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam

Zmiana Windowsa na Linuxa

07 luty 2011 - 14:55

Witam, otóż chcę przejść z windowsa na linuxa i mam pytanie. Posiadam 2 partycje (C i D), na C jest tylko Windows także spokojnie można ją sformatować, ale na D mam około 150GB potrzebnych rzeczy, a nagrywać te 150Gb na płyty to trochę nie bardzo. Podczas instalacji windowsa można wybrać, żeby sformatować tylko C, a jak jest z linuxem? Chodzi mi głównie o Mandrive...podczas instalacji będę mógł sformatować C, a D zostawić taki jaki jest?

Pozdrawiam