Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

kasioola

Dołączył: 31 maj 2006
Offline Ostatnio aktywny: maj 20 2019 10:30
***--

Moje posty

W temacie:Windows movie maker problem

19 września 2011 - 21:44

Witaj, Panie Odkopywaczu, podejrzewam, że Waszmość jesteś trollem, gdyż Movie Makera się nie kupuje, chyba, że razem z Windowsem ;)

W temacie:Najdłuższy wątek w historii

13 października 2010 - 13:35

Pozwolę sobie wrócić do tematu kobiet za kierownicą, bo sama mam troszeczkę w tym temacie do powiedzenia ^^'
W moim przypadku było tak, że zapisałam się na kurs raczej właśnie z konieczności, niespecjalnie mnie ciągnęło do samochodu. Po kilku pierwszych jazdach polubiłam siedzenie za kółkiem, ale niestety jestem dopiero po zdanej teorii :E
Muszę przyznać, że początkowo trochę się bałam, ale dość szybko mi minęło - zauważyłam, że po prostu więcej problemu robię zbyt długo wahając się. Oczywiście bez przesady w drugą stronę, bo przecież zawsze trzeba uważać ;)
Doświadczenie mam prawie zerowe, więc nie będę się rozpisywać co do różnych sytuacji na drodze. Chociaż mogę wspomnieć, jak ostatnio dres-cwaniak w BMW pchał się prosto pod tramwaj, nic sobie nie robiąc z tego, że w danej chwili nie powinno go być na skrzyżowaniu. I tym podobne przypadki.
Jako przykład umiejącej jeździć kobiety podam swoją ciocię - jeździ szybko, a przy tym pewnie i widać że wie, co robi i co chce zrobić. No i nie miała żadnej stłuczki ;p

Jeśli komuś nie chciało się czytać - chodziło mi mniej więcej o to, że nie należy przeginać w żadną stronę :)

W temacie:Pomocy! (Obraz w grach 3d)

09 października 2010 - 22:49

Na początek spróbuj zainstalować jakieś inne (nowsze?) sterowniki do karty graficznej. Kiedy się tak zaczęło psuć? Robiłeś coś szczególnego z systemem, zmieniałeś coś w kompie?

W temacie:Firefox wirus

30 września 2010 - 14:50

FF w wersji 3.6.8 jest w ogóle jakiś problematyczny. Powszechny wśród użytkowników był tez problem z flashem. Zamiast starszej wersji, możesz sobie ściągnąć betę czwórki - jest milutka ;)

W temacie:Jakiej muzy sluchasz w tym momencie VII

20 września 2010 - 21:22

Lantlôs - These Nights Were Ours