Skocz do zawartości


Close Open
Close Open

kriss_23

Dołączył: 18 Oct 2003
Offline Ostatnio aktywny: Jul 17 2009 21:12 PM
****-

Moje tematy

Internet Explorer 7.0, a uprawnienia administratora

15 January 2008 - 08:03 AM

Witam,

Pracuje w firmie, w której podłączamy się zdalnie (za pomocą specjalnego oprogramowania) do wielu komputerów pracujących w domenie. Obecnie każdy z komputerów ma zainstalowany IE 6.0. W przypadku tej wersji przeglądarki wszystko jest w porządku tzn. uruchamiamy zdalnie w/w przeglądarkę z uprawnieniami administratora (uruchom jako) i następnie wpisujemy w pasek adresu miejsce, w które chcemy się dostać z uprawnieniami administracyjnymi, przykładowo "c:". W tym momencie IE 6.0 otwiera w tym samym oknie dysk C i nadal mam uprawnienia administracyjne.

W przypadku IE 7.0 nie da się przeprowadzić identycznego postępowania. Po uruchomieniu przeglądarki z uprawnieniami administracyjnymi cokolwiek wpisujemy w pasku adresu otwiera się nowe okno - niestety już bez uprawnień administracyjnych.

Co zrobić aby IE 7.0 zachowywał się w tej materii identycznie jak poprzednik?

Cyfrowy kompakt do 330zł

25 December 2007 - 23:06 PM

Doradźcie mi proszę, który z tych aparatów wybrać:A może pominąłem w tej cenie coś ciekawszego? Potrzebuję zgrabnego, niewielkiego aparatu do amatorskich zdjęć na każdą okazję.
Nie interesują mnie manualne ustawienia, zależy mi tylko na fotkach dobrej jakości w trybie automatycznym.

Zepsute ikony w Windows Vista

03 December 2007 - 22:11 PM

Witam, pewnego dnia po uruchomieniu laptopa kolega zobaczył takie oto ikony na pulpicie:

Dodaj obrazek

Jaka może być przyczyna takiego zachowania i jak ten problem rozwiązać? Probowałem polecenia  regsvr32 /i shell32, niestety nie pomogło.

Test 36 myszek dla graczy

01 December 2007 - 00:27 AM

Co roku organizowane są dziesiątki specjalnych turniejów, w których biorą udział najlepsi gracze z całego świata. Wiele z tych imprez objętych jest patronatem producentów sprzętu komputerowego, którzy oferują nagrody materialne, ale także zasilają pulę niemałych gratyfikacji finansowych. By móc się mierzyć z najlepszymi, trzeba oczywiście posiadać odpowiednio wysoki poziom tzw. "skilla", ale także dysponować odpowiednim sprzętem pomagającym w wygrywaniu kolejnych pojedynków. Wielu z producentów ma w swojej ofercie urządzenia dedykowane specjalnie dla graczy. Dziś zajmiemy się myszkami, które są używane przez graczy, ale także tymi, które producenci opisują jako dla nich stworzone.

Dalsza część znajduje się tutaj.

Źródło: pclab.pl

Mini zlot w Krakowie

16 October 2007 - 22:22 PM

Nie dajmy się dyskryminować, krakowiacy łączcie się i wpisujcie się tutaj, kto ma ochotę się spotkać w najładniejszym mieście w Polsce. Warto dodać że posiadamy największą ilość pubów, kawiarenek i klubów skupionych w obrębie śródmieścia w całej Europie! Nie sposób się tutaj nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie.

Miejsce i termin do uzgodnienia. Na razie wpisujcie się, żeby mniej więcej stworzyć listę uczestników :)