Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Notebooki - co kupić ?

• Please log in to reply
432 replies to this topic

#421 Altmer

Altmer

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 22 May 2013 - 23:59 PM

Witam i Pozdrawiam.

Mam 2,5 tysiąca na laptop. Zależy mi na jak największej wydajności w grach. Dobrze by było by śmiało dźwigał ARMA III

#422 Eskel

Eskel

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 08 August 2013 - 07:09 AM

Witam, mam około 3,5 tysiąca na laptopa. Powinien miec ekran full hd, maks 15,6 cala, dobrą konfigurację sprzętowa, a przede wszystkim nie nagrzewać się za bardzo.

#423 Omna_pl

Omna_pl

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 32 Postów:

Napisany 08 August 2013 - 10:17 AM

Z nagrzewaniem nikt nie potrafi do konca powiedzieć czy aby na pewno tak będzie,ponieważ to już zależy od tego w jaki sposób użytkujesz swojego laptopa i czy masz podstawkę chłodzącą,to bardzo ważny element. Do kwoty 3,5 tys proponowałbym zaawansowanego laptopa Lenovo Y580 z procesorem i7 lub poszukać wśrdo modeli MSi.

#424 Eskel

Eskel

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 08 August 2013 - 10:45 AM

Dzięki za poradę. MSI z i7 mam teraz, ogólnie bardzo dobry sprzęt, ale nagrzewa się mimo podkładki Zallmana i regularnego czyszczenia...

#425 radd_91

radd_91

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 19 August 2013 - 20:01 PM

Witam!
Jaki laptop do gier? Budżet 3400 zł

Tak, wiem, Lenowo Y580  :) 

Jednak chciałbym się upewnić. Słyszałem już sporo opinii - właściwie samych pozytywnych. Ale czy Ktoś może potwierdzić, Ktoś kto np. posiada ten model od dłuższego czasu?
Czy może jednak bardziej opłaca się inny laptop? Jednak większość w tej cenie ma AMD, serie 7xxx albo 8xxx i tutaj pojawia się kolejne pytanie: GTX jest lepszy?
No bo chyba NVIDIe GT 6xx M do grania się nie nadają.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam :) 

#426 jurek_0071

jurek_0071

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 116 Postów:

Napisany 30 October 2013 - 12:06 PM

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem nowego laptopa do 2900-3000. Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/sh...0e001eacd0b5fa5 . Czy w tej cenie to dobry wybór?? szukałem czegos z Toshiby ponieważ miałem już jeden z modeli i bardzo dobrze sie sprawował. Prosiłbym o opinie czy to co jest w linku wyżej jest sensownym wyborem. 

P.S. Laptop nie ma być do gier tylko do obsługi programów typu AutoCad Robot  itp.

#427 adek888

adek888

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 19 November 2013 - 13:20 PM

Dołączam się do tematu. Poszukuję dobrego laptopa do max. 3500zł, laptop przeznaczony będzie do pracy oraz do gier. Zależy mi aby wytrzymał przynajmniej kilka lat, bo mój poprzedni laptop Toshiba Satellite L750 wytrzymał tylko 1,5 roku i zepsucie sie płyty głównej, której gwarancja nie obejmuje...

#428 M@jkel

M@jkel

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 63 Postów:

Napisany 12 April 2014 - 07:38 AM

Jaki laptop do około 2000 zł? Przeznaczenie to obróbka dźwięku i niewymagające gry.

Ze sklepu w mojej okolicy mam:
http://www.slc.com.p...-p-4036754.html

lub z x-koma podobnie:

http://www.x-kom.pl/...rw-gt740m.html#

Nie chciałbym tylko żeby się przegrzewał.

#429 DobryMat

DobryMat

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 24 June 2015 - 12:34 PM

MSI to całkiem dobry wybór jeżeli potrzebuje się mobilnego sprzętu z dużo mocą. Niestety mocne podzespoły okupione są słabym czasem pracy na baterii i dość głośnym chłodzeniem.

#430 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 07 September 2015 - 12:25 PM

Czy ktos z Was może kupował ostatnio laptop w sklepie rtv euro agd? Widziałem,że oferują tam raty 0%. OBecnie rozglądam się za dobrym laptopem do pracy. Nie będzie to laptop do grania ale musi mieć dobre parametry z uwagi na to,że bardzo często pracuję przy grafice komputerowej i z tego też powodu musi być mocny. Jednocześnie nie mam zbyt dużo kasy na to aby kupić go za gotówkę tak więc chciałbym kupić na raty i powoli sobie to spłacać rok.
Czy ktoś z Was może miał do czynienia z tym sklepem? Jak obsługa?

#431 mietekmor

mietekmor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 15 December 2015 - 12:46 PM

Witam was, jestem w podobnej sytuacji. Tylko że nie potrzebuję laptopa do gier bo mam konsolę i żaden komputer nie będzie taki jak konsola i w drugą stronę, zależy kto co preferuje. Mi potrzeba kompa do użytku domowego i żeby czasem pociągnęła na przykład jakiś program CAD-owy. Myślałem nad Lenovo z 51-70 z Prockiem minimum i5 oraz myślę że 5 GB Ramu wystarczy do codziennego użytku. Czy możecie coś innego zaproponować? Nadmienię że nie za bardzo chciałbym kupić acera czy hp. Myślę właśnie nad Lenovo, MSI ewentualnie dell, asus. Pomóżcie!!!

#432 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 29 January 2016 - 14:05 PM

A ja niedawno kupiłem Laptop Lenovo Y50 http://shop.lenovo.c...o/y-series/y50/ Z Internetem i grami radzi sobie wyśmienicie.

#433 BlackBee

BlackBee

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 28 April 2016 - 11:47 AM

jak masz wybrany konkretny model to sprobuj przez dziobacz.pl kupić, czasem sie trafi że nawet kilka stówek mniej wychodzi, zgłasza się tam co się chce, i jak jest więcej chetnych to zbijaja cene u dystrybutora

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników