Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * - - 3 Głosów

Telefony komórkowe - co kupić?

• Please log in to reply
1753 replies to this topic

#1741 rorschach1

rorschach1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 29 kwiecień 2015 - 08:53

dla przeciętnego użytkownika nie ma znaczenia na jakim systemie jest jego smartfon (IOS, Windows Phone, czy Android), a więc nie powinno to mieć wpływu na decyzję o zakupie. osobiście wybrałem Lumia 735.

#1742 Pearl

Pearl

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 43 Postów:

Napisany 01 czerwiec 2015 - 13:57

Podoba mi się LG G3 http://www.euro.com....g3-czarny.bhtml nie należy może do najtańszych ale zawsze miałam samsunga, pora coś zmienić.

#1743 lapking

lapking

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 06 październik 2015 - 20:21

Może powiem tak: Jeśli chcesz mieć duży, wygodny telefon, który robi rewelacyjne zdjęcia, także kamerką z przodu, a także lubisz mieć dużo pamięci w telefonie.. wybierz Samsung Galaxy SIII. Ja używam i jestem zadowolona. Jedyny minus to słaba bateria.

#1744 zabol

zabol

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 18 październik 2015 - 12:06

Ja też polecę może coś z rodziny samsunga a dokładnie Samsung galaxy s4 naprawdę świetny telefon świetny aparat. Teraz ten telefon nie jest w cale taki drogi więc możesz sobie go śmiało kupić. Chyba że jesteś maniakiem telefonicznym lubisz konkret to sobie kup samsunga galaxy s6 plus  tylko cena jaka jest za niego jest masakrycznie duża więc wydaje mi się że to się średnio opłaca. Ostatnio też fajny samsung j1 wyszedł bardzo dobre zdjęcia robi w aluminiowej obudowie wydaje mi sie konkretny telefon.

#1745 Klakierinho

Klakierinho

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 10 listopad 2015 - 19:50

zabol - ja bym nie polecił samsunga galaxy s6. Widziałeś testy wytrzymałościowe tego telefonu? Jeżeli nie używasz go przez bibułkę i nie owiniesz folią bąbelkową to prawdopodobieństwo, że w ciągu roku stłucze się doszczętnie (przy normalnym użytkowaniu każdemu czasem telefon wypada z rąk) i trzeba będzie myśleć o wymianie bo naprawa w przypadku tego telefonu jest zupełnie bez sensu. Warto się trzy razy zastanowić przed wyborem samsunga

#1746 KoziolJa

KoziolJa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 25 listopad 2015 - 16:38

mi z kolei podoba się one plus X ten chińskiej produkcji.

Kupił już go ktoś? jakieś opinie? 

To prawda ze aby go móc kupić, trzeba otrzymać jakieś zaproszenie?

Jak je zdobyć? 

#1747 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 02 grudzień 2015 - 13:17

A ja się waham miedzy Sony Xperia M4 a Aqua LG G2 D802. Oba podobne pod względem możliwości i ceny.

#1748 Stuudy

Stuudy

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 03 marzec 2016 - 10:25

To kup Aque. :)

#1749 iber78

iber78

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 24 wrzesień 2016 - 13:10

Według mnie teraz najlepsze telefony robi Huaweii, dobra jakość za przystępną cenę

#1750 marecki098

marecki098

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 22 październik 2016 - 18:18

Zdecydowanie lepsze od Huaweii są Alcatele. Na mnie ogromne wrażenie zrobił idol 4 . Nie tylko wygląda (obudowa szkło +metal), ale też imponuje parametrami. Robi dobre zdjęcia a dźwiękiem wręcz powala. Jeszcze nie słyszałem takiej muzyki ze smartfona. W komplecie jest też sporo dodatków jak choćby słuchawki jbl, i gogle VR.

#1751 kasai

kasai

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 02 grudzień 2016 - 09:52

Ja zostaje z Iphonami. Moim zdaniem nie ma lepszych telefonów.

#1752 Lustrzany

Lustrzany

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 12 styczeń 2017 - 15:05

Zgadzam się, też jestem maniakiem iphonów. Od kiedy weszły na rynek zmieniam go jak tylko pojawi się nowy model. To zupełnie inna klasa telefonów. Żadne sprzęty nie są tak intuicyjne jak Apple. Aktualnie mam Iphona 6s. Bardzo o niego dbam, dlatego kupiłam etui i szkło hartowane z ********** ,aby zabezpieczyć go przez wszelkimi zniszczeniami.

#1753 Kuba821

Kuba821

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 20 styczeń 2017 - 14:56

Ja korzystałem przez jakiś czas z iPhone'a i do tej pory uważam, że jest to najsłabszy telefon jaki w życiu miałem. Być może jest prosty w użytkowaniu, ale dla mnie to akurat żadna zaleta, bo Android nie sprawia mi żadnych trudności w obsłudze. Według mnie obecnie najlepsze są Samsungi, chociaż też są dalekie od doskonałości.

#1754 jckarlo89@gmail.com

jckarlo89@gmail.com

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 02 maj 2017 - 16:17

Zastanawiam się nad kupnem telefonu Xiaomi Redmi 3S. Czy ktoś używa tego telefonu? Jak się sprawuje? Warto go kupić?

Gonzo

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników