Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

ktory aparat w cenie okolo 700 zl

• Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 fikus69

fikus69

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 23 Postów:

Napisany 06 sierpień 2007 - 23:26

wojtuch_all napisz coś więcej o tym aparaciku. Ja jednak zdecydowałem się na Canona A570IS (Gostek z allegro wysłał już przesyłkę). Aparacik ma pełną obsługę manualną wię to zdecydowało - trochę się pobawię.

#42 wojtuch_all

wojtuch_all

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisany 08 sierpień 2007 - 15:11

a wiec tak wideo bardzo dobre az sie bardzo zdziwilem ale nie ma zoomu na nim. stabilizacja swietna probowalem rozmazac zdjecie ale mi sie nie udalo za bardzo przynajmniej w normalnych warunkach. szumow nie widze wogole na zadnym iso ale filmiki nagrywa bardzo duze bo 46s zajelo mi 50mb wiec duza karte trzeba ale to nic. pozatym nawet wart jest tej ceny. troszke ustawien jest ale jakos nie chce mi sie tym bawic i nie mam czasu. troche slaby wyswietlacz ale po to ma sie kompa:)) ocena 8/10
Wojtuch Toshiba A300-1AL

#43 wojtuch_all

wojtuch_all

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisany 12 sierpień 2007 - 18:53

hmmmm moze ktos wie czy da sie i jak zeby nazwa katalogu w ktorym zapisuje zdjecia byla data bo jakos slabo sie łapie w tym angielskim menu:/ troche bol ze nie polskie
Wojtuch Toshiba A300-1AL

#44 GośćBorekiusz_*

GośćBorekiusz_*
  • Goście

Napisany 13 sierpień 2007 - 09:42

Z tego co podałeś na samym początku to chyba najbardziej sensowny wydaje się olympus.

Ja jednak poleciłbym Nikona. Mój nikon jest dosyć kompaktowy i mnie jeszcze nei zawiódł.

Ale jeżeli w grę wchodzą tylko te wymienione cztery pozycje to ja bym postawił na OLympusa.

pzdr.

#45 hesaler

hesaler

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 353 Postów:

Napisany 13 sierpień 2007 - 10:17

troche bol ze nie polskie

w nim jest polskie menu - (chyba, ze masz jakąś inną wersję softu :( )

borekiusz - przeczytaj cały watek - wojtuch juz ma aparat i z tego co cztałem jest nawet z niego zadowolony :P
-"Opinia jest jaki dziura w doopie, każdy ją ma"- [Dirty Harry]

Sprzęt stojący - Procesor: Pentium 4 540 3,2 MHz, Płyta główna: MSI 915 GM-FR, Pamięć: 2*512 DDR400 PQI Turbo CL 2-3-2-5, Karta Graficzna: Sapphire Radeon X600 Pro (VIVO), Dysk WDC Ultra ATA 80 GB, Obudowa i zasilacz: Enlight (350 W). Win XP Home SP2 i Kubuntu 7.04

#46 wojtuch_all

wojtuch_all

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisany 13 sierpień 2007 - 12:48

zadowolony to mało powiedziane warto bylo wydac ta kase:)) ten aparat to jak kamera:) wczoraj sie bawilem makro i musze powiedziec ze full wypas:)

a co do menu to mam angielskie i nie ma polskiego bo pewnie aparat jest z zagranicy dlatego.... wiec jak by kto mial pomysl jak zmienic soft albo przynajmniej zrobic ten tytul folderow jako data z jakiego sa dnia zdjecia. jezeli sie oczywiscie da ale w innych cos takiego jest chyba
Wojtuch Toshiba A300-1AL

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników