Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Forza Motorsport 2

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 fastah

fastah

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 05 June 2007 - 19:43 PM

Mam tutaj fajny filmik jak Leszek Kuzaj ściga się z konsolowcem na tej grze:
http://wyscigi.na.xb....wrog.patrz.pl/

Polecam filmik

#2 firekage

firekage

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3687 Postów:

Napisany 05 June 2007 - 23:31 PM

Uwazam to za smieszna rzecz i tyle. Rozbrajaja mnie teksty w stylu : ta gra (kazda gra wyscigowa na konsole) klepie wszystie racery jakie do tej pory sie ukazaly , realizm i fizyka sa fantastyczne , bla bla bla. Nie grali w GTR2 + fizyka by SimracingPL , nie grali w GT Legends. Do tego rozbroila mnie reklama tej gry w PSX Extreme. Hiv radosnie stwierdzil , ze zadna obecna gra nie ma zaawansowanej telemetrii. :lol: :lol: Sorki , ale GTR1 i GTR2 korzystaja z Moteca i IS Interpretera czyli programow , ktore wykorzystywane sa w prawdziwych rajdach , czy to F1 czy FIA wiec o zaawansowanej fizyce to GTR'y moga cos powiedziec wiecej. ;) a nie Forza , PSX i Hiv. ;)
Tylko swinia potrafi taplac sie w szambie....

#3 cRonaldo

cRonaldo

.::ManU 4ever::.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 716 Postów:

Napisany 06 June 2007 - 10:43 AM

najlepiej by było samemu zagrac w ta gierke i potem ja krytykowac.
Płyta główna:ASUS P5Q SE Procesor:Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz Pamięć RAM:OCZ Reaper 2x2GB RAM 1066MHz Karta graficzna:PowerColor Radeon 4870 HD Zasilacz:Chiftec 560W Dysk Twardy:Segate 500GB i Samsung 500GB

#4 fastah

fastah

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 10 June 2007 - 20:01 PM

Otóż to. Dostałem właśnie Forzę 2 w swoje łapki i muszę powiedzieć, że grywalnością bije inne ścigałki na głowę. Realizm tez jest spory. Polecam!

#5 firekage

firekage

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3687 Postów:

Napisany 10 June 2007 - 21:53 PM

najlepiej by było samemu zagrac w ta gierke i potem ja krytykowac.

<{POST_SNAPBACK}>

Nie krytykuje czegos w co nie gralem. Krytykuje cos co sie nazywa szumem informacyjnym , podgrzewaniem atmosfery i robienia z tej gry najlepszego racera ever.

Fastah Grales w innego racera z kierownica na PC > RBR , GTR2 , rF , LSF?

#6 cRonaldo

cRonaldo

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 716 Postów:

Napisany 11 June 2007 - 12:09 PM

ale ja nie powiedzialem ze ty ja masz skrytykowac tylko ze trzeba zagrac w nia i wyciagnac wnioski. :D
Płyta główna:ASUS P5Q SE Procesor:Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz Pamięć RAM:OCZ Reaper 2x2GB RAM 1066MHz Karta graficzna:PowerColor Radeon 4870 HD Zasilacz:Chiftec 560W Dysk Twardy:Segate 500GB i Samsung 500GB

#7 Krystian970

Krystian970

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 874 Postów:

Napisany 11 June 2007 - 12:22 PM

ale robią szum wokół tych konsol, jak by to PC już nigdy nie zaistniało :lol2: za kilka lat gdy technologie do PC będą posunięte zapomną o PS3 i X360

Lenovo Y570

GSM : iPhone 6s

Audio : NAD 356bee&Yamaha AX-900 & JBL ES90

#8 fastah

fastah

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 11 June 2007 - 15:26 PM

Nie rozumiem tej wojny między konsolami a pieckami. Ten drugi sprzęt przeżyje każdą konsolę wielokrotnie. Liczy się to, co w TEJ chwili jest na topie, a nie za 5 lat.
Jeśli o mnie chodzi, to myślę, że Xbox 360 będzie się świetnie trzymał jeszcze przez dłuuuuugi czas i jego zakup ma sens.
A wśród ścigałek na tą maszynkę nie ma niczego lepszego od Forzy 2.

Jeśli mielibyśmy do tego naszej dyskusji dodać PC, to trwałaby ona w nieskończoność, ponieważ każda ścigałka i maszyna ma swoich zagorzałych wielbicieli.
Przełam się, wypróbuj u kogoś Forzę 2, i nie myśl w schemacie "konsole = bleeee" :)

#9 firekage

firekage

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3687 Postów:

Napisany 11 June 2007 - 17:03 PM

Przełam się, wypróbuj u kogoś Forzę 2, i nie myśl w schemacie "konsole = bleeee"  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ok, wjasnie o co mi chodzilo. Czy ktos z was czytal recenzje prasowe Forzy2? Ktos napisal , ze Forza ma najbardziej zaawanowana telemetrie wsrod gier wyscigowych ever. A czy wiecie co to jest Motec i IS Interpreter? To programy do telemetrii , ktore wykorzystuja zespoly FIA GT w prawdziwych wyscigach , ktory to jest wlasnie w GTR2...
I tylko o to mi idzie. Jesli ktos pisze , ze tylko X360 ma prawdziwa tememetrie to po primo nie widzial prawdziwej zaawansowanej na PC , po drugie mija sie z prawda. Innymi slowy : szum prasowy. A do konsoli nic nie mam.

#10 fastah

fastah

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 12 June 2007 - 10:02 AM

No ok. Często ciężko odróżnić szum prasowy od rzeczywistości. Mam tu ciekawy przykład: http://gry.o2.pl/new...&spec=1&id=1062

Wszystko pięknie, ładnie, "największa produkcja play" itp. tylko potem zajrzyj na screeny: http://play.home.pl/

Ostrzegam, potrafi wypalić oczy :D

Niby jest w tym newsie ironia, ale jakoś słabo wyczuwalna.

• Goście

Napisany 12 June 2007 - 19:58 PM

A ja się podepnę trochę z innej bajki. Wie ktoś jaki tytuł ma ta piosenka co leci na tym filmiku w 38sek.
A tak w ogóle firefage ma rację GTR2+fizyka SimRacin = zawalista realnośc jakiej nie widziałem w żadnej grze do tej pory.

#12 cRonaldo

cRonaldo

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 716 Postów:

Napisany 12 June 2007 - 21:45 PM

to fakt. az czasami potrafi byc .......

Regulamin. To nie monopolowy. Narazie slowne :<

Ten post był edytowany przez firekage dnia: 12 June 2007 - 23:13 PM

#13 fastah

fastah

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 18 June 2007 - 16:56 PM

Fakt, Forza 2 jest grywalna. Wad też ciężko się dopatrzeć.

#14 gustawo

gustawo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 26 June 2007 - 21:25 PM

Mogę tylko potwierdzić to, co poprzednik napisał. Ta samochodówka jest wciągająca. A do tego ten realizm jazdy... miód ;]

#15 fastah

fastah

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 29 June 2007 - 18:58 PM

Który masz level? Bo ja już 35 ;p Zamierzam niedługo zacząć grać online. Wtedy dopiero zacznie się najlepsza zabawa :D

#16 wester_1

wester_1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 July 2007 - 09:04 AM

ja dopiero 9 wczoraj wieczorem zaczalem jak dziecko poszlo spac ale ciezko sie polozyc spac nawet majac perspektywe wstania do roboty :)
Pozdrawiam

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników