Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jak Samemu Skutecznie Pozycjonować Stronę?

• Please log in to reply
56 replies to this topic

#21 baster2

baster2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 25 December 2012 - 21:16 PM

Google opublikował oficjalny poradnik dotyczący optymalizacji witryn pod kątem SEO. Jest tam wszystko, co powinno zostać wykorzystane chcąc mieć świetnie zoptymalizowaną witrynę.

Forum studenckie PWSZ Tarnów - serdecznie wszystkich zapraszam którzy chcą porozmawiać, albo poczytać o edukacji i wykształceniu, a także głównie o studiach :)

#22 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 26 December 2012 - 15:25 PM

Jaaasne....A za jakiś czas oni pozmieniają swoje skrypty pozycjonowania? ;)

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#23 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 27 December 2012 - 15:00 PM

Nie ma jednego skutecznego sposobu SEO. Algorytm Google nigdy nie został odkryty. On składa się z 'miliarda milionów tysięcy' składowych. Nie ma złotej recepty. Jakby była to po co agencje SEO? Jakby była, to przecież wszyscy by na 1 miejsce zasługiwali:) 

#24 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 27 December 2012 - 21:36 PM

Owszem tylko co jakiś czas słychać mimo wszystko o jakichś webmasterach piszących książki na temat idealnej optymalizacji stron www ;)

#25 different

different

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 27 December 2012 - 22:49 PM

No te książki są świetne... Każdy ponad każdy (najmądrzejszy). Większość to suche porady oklepane na x stronach internetowych. Połowa książki to motywacja itd i pieprzenie o niczym. To tak jak książki o inwestowaniu itp. 

#26 baster2

baster2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 28 December 2012 - 10:17 AM

Dodam tylko, że w zeszłym roku algorytm Google'a byl modyfikowany ponad 800 razy...

Niestety w Google jest coraz więcej śmieci, tagów, opcji wyszukiwania i innego dziadostwa. Więc zmiany algorytmu nie zawsze są skuteczne.

Forum studenckie PWSZ Tarnów - serdecznie wszystkich zapraszam którzy chcą porozmawiać, albo poczytać o edukacji i wykształceniu, a także głównie o studiach :)

#27 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 28 December 2012 - 12:45 PM

different - podoba mi się Twoja wypowiedź i zgadzam się z nią w 100%:)

#28 different

different

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 29 December 2012 - 15:20 PM

Od paru lat czytam różne "mądre" książki o inwestowaniu i rentierstwie itd. W każdy rozdziale książek autorzy powielają słowa, które już wcześniej użyli i tak mamy śliczną papkę średnio motywacyjną za 39,99zł, w której myślą przewodnią są słowa: "już dzisiaj możesz zacząć być bogaty", "Ty też możesz mieć mnóstwo pieniędzy" bla bla bla :P Całe szczęście, że mam w bibliotece za darmo, bo jakbym miał płacić za nie to bym ze złości spalił, bo takie bzdury :P

#29 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 29 December 2012 - 19:47 PM

Też mi sie wydaje, że część tego to tylko próba wyłudzenia kasy od ludzi, którzy nie mają czasu poszukać informacji w sieci ;)

#30 baster2

baster2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 02 January 2013 - 22:42 PM

No nie od dziś wiadomo przecież, że branża SEO zbiera kokosy...

#31 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 03 January 2013 - 12:14 PM

Można na to patrzeć dwojako. Jeżeli ktoś jest dobry, posiada ogromną wiedzę, to dlaczego ma nie zbierać kasiory? No chyba, że (i tutaj drugi punkt patrzenia) ktoś jawi się jako 'pseudospecjalista', wtedy jak najbardziej trzeba tego typu rzeczy potępiać!

#32 Tro

Tro

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 20 January 2013 - 16:01 PM

pozycjonowanie to dynamiczna branża. jeżeli masz tylko jedną stronę hobbistyczną to można sobie jakoś samemu doczytać to i owo, ale jeśli to twoja firmowa strona i zależy ci na skutecznych działaniach polecam zainwestować w firmę zajmującą się pozycjonowaniem. samemu można sobie czasem więcej popsuć, a czasem są to zmiany trudne do odkręcenia (np. ban lub filtr w Google).

#33 Paffel1992

Paffel1992

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 13 February 2013 - 17:41 PM

Czemu mój wcześniejszy post został usunięty? Złamałem jakiś pkt. regulaminu czy co? Chyba sie pomyliłem co do tego forum.

#34 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 14 February 2013 - 11:08 AM

Pomyliłem, bo...? Usunęli post nic nie wnoszący do dyskusji bądź z linkiem (aż tak nachalnym, że głowa boli)?

#35 Paffel1992

Paffel1992

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 16 February 2013 - 17:58 PM

Przepraszam, sprawdziłem i to nie ten dział, w innym jest bardzo podobny wątek (post jest :D). Takie mała omyłeczka z mojej strony, jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam, na tym kończe offtop, te posty jak najbardziej do usunięcia. ;)

#36 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 18 February 2013 - 15:45 PM

Przeprosiny przyjęte :) A postu nie usuwam, bo 'dla potomnych' zostanie, że przepraszanie jest w cenie:)

#37 tonsofdmg

tonsofdmg

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 23 March 2013 - 19:57 PM

Najlepiej jest trafić w społeczność internetową .do której adresowana jest witryna.Np.Robiąc stronę o telegonie komórkowym XXX-YYY warto reklamować się na forum o telefonach

Bądź jak wiatr, który rzuca się w przestrzeń z jaskini skalnej. Wznoś się wyżej, coraz wyżej...
— Zaratustra

#38 Rove

Rove

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 12 April 2013 - 18:39 PM

Obecnie najlepsza metoda pozycjonowania to:

1. Odpowiednio zoptymalizowana strona.

2. Unikalna, aktualizowana treść na stronie

3. Dużo mocnych linków z dobrych, zaufanych stron z wysokom PR i TR.

4. Fanpage w portalach społecznościowych.

#39 DobryMat

DobryMat

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 15 October 2014 - 08:51 AM

To prowadzenie kont na portalach społecznościowy samo z seibie nie specjalnie wpływa na pozycje. Google zarzeka się ze korzysta tylko z powszechnie dostępnych informacji więc wszytko co jest np. na takim facebooku ich nie obchodzi bo facebook wymaga logowania. To co na pewno ma wpływ na pozycje to linki follow z g+ a reszta to spekulacje i domysły. Sprawne prowadzenie profili na portalach społecznościowym może być o tyle zbawienne dla seo że zwiększa zasięg strony i podnosi szansa na pozyskanie naturalnych linków.

#40 KlawyBo

KlawyBo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 21 October 2014 - 10:17 AM

Tworzenie zaplecza od kilku do kilkanastu wpisów na różnych ip oraz serwerach może dać dobry efekt.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników