Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Konto?

• Please log in to reply
138 replies to this topic

#121 jo_lanta

jo_lanta

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 11:26

no wlasnie tez nie pochwalam takiego zachowania "wchodzisz skladasz podpis i wychodzisz". pozniej czlowiek sie dziwi ze tu kase za cos pobrali a nie pamieta za co.. skoro juz zakladalam konto to chcialam wiedziec co i jak.a z wlasnego doswiadczenia wiem, ze przynajmniej obsluga byla kompetentna i sympatyczna ;) mam nadzieje ze to nie byl wyjatek:)
30% Polakow patrzy z optymizmem w przyszlosc, pozostalych nie stac na dragi.. ;)

#122 krimbo

krimbo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 12:41

No teraz to wszystkiego można się dowiedzieć, a jak nie to rzecznik praw konsumenta zrobi swoje. A poza tym w KB nie spotkałem się z czymś takim.

#123 jo_lanta

jo_lanta

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 13:21

moja wspollokatorka zalozyla to konto, ale zamiast rzecznika umowila sie z kolesiem z tego banku, ktory wszystko jej wyjasnil ;) przyznam ze naprawde zajefajna opcja zeby ktos odpowiedzial na twoje pytania i ewentualnie rozwial watpliwosi bez wizyty jeszcze przed wizyta w banku :D
30% Polakow patrzy z optymizmem w przyszlosc, pozostalych nie stac na dragi.. ;)

#124 koolik

koolik

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 17:00

Fakt, fajna opcja, ale tak naprawdę, w każdym banku Ci opowiedzą co i jak, tylko trzeba być miłym i grzecznie poprosić :P

#125 jo_lanta

jo_lanta

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 17:09

w sumie to raczej ten koles czy panna powinna byc grzeczna zeby podczas takiej rozmowy nie zniechecic do banku :P a swietny sposob na pokazanie ze bank mysli o ludziach z dziecmi i pracujacych ktorzy nie zawsze maja mozliwosc wyrwania sie z domu ^_^ a tak w ogole bylam przy tej rozmowie i gratuluje kolesiowi, bo ja to bym szalu dostala :D

#126 fuksiar

fuksiar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 19:15

Bardzo fajny pomysł, wcześniej jak miałem prace do 20 to ciężko mi było cokolwiek załatwić a tak - jeśli taki doradca jeszcze przyjedzie do domu... to już mógłby umowę przywieźć. :) Nie ma jak super wygodnictwo. A to z jakiego banku?

#127 jo_lanta

jo_lanta

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 19:36

w kredyt banku, ta promocja z kontem ekstraoszczednosciowym, na poprezdnich stronach jest wiececj na ten temat :P ale naprawde to wygodne, ta wizyta znaczy sie bo oszczedza mnooostwo czasu:) a coz- wygoda to podstawa.. ;)

#128 fanfara

fanfara

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 21:36

o proszę ! nawet nie wiedziałam że w kredyt banku jest taka możliwość. brawo! a ktoś tu się wypowiadał na temat miłej obsługi w ing... sory ale dla mnie stanie w kolejce pół godziny (bo jedno 'okienko' czynne) to akurat nie jest obsługa modelowa...

#129 fuksiar

fuksiar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 22:05

Nie przesadzaj ing nie jest taki tragiczny, zakosztuj kolejek i obsługi w moim ulubionym banku czyli "pi kej oł".

#130 jo_lanta

jo_lanta

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 Postów:

Napisany 30 czerwiec 2008 - 22:13

ladnie powiedziane "pi kej ol" gratuluje wyczucia ;)

#131 machlak

machlak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 01 lipiec 2008 - 19:39

Polecam jeśli chcesz zarobić troche kasy!

Wystarczy codziennie otwierać linki do stron z reklamami i za to dostajesz kase!

Tutaj macie link do pliku tekstowego http://rapidshare.co...ko_klikasz_.txt

#132 Gośćjacek1985_*

Gośćjacek1985_*
  • Goście

Napisany 13 lipiec 2008 - 16:56

Ja mam też Konto w mBanku od około 2-óch lat. Jestem zadowolony(na dzień dzisiejszy). Teraz bodajrze od początku czerwca zmieniła się taryfa opłat i prowizji.

0 zł otwarcie i prowadzenie, 0 zł przelewy na dowolny rachunek bankowy, itd.

wady: Za sprawdzenie salda bankomacie 1 zł. Dosć mało bankomatów (wypłacasz z bankomatów wbk).

więcej, na: http://www.mbank.pl/przewodnik/tpio/

Miałem raz problem- moja wpłata za pomocą wpłatomatu nie została zaksiegowana. Wszystko zostało wyjaśnione w ciagu 2-óch dni od dnia reklamacji...

Polecam.

#133 derwin

derwin

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 88 Postów:

Napisany 13 lipiec 2008 - 20:52

Witam wszystkich użytkowników. W lipcu tego roku będę miał skończone 18 lat. Jestem uczniem liceum. Chciałbym założyć konto w banku, ale nie za bardzo wiem w jakim... Chciałbym żeby były spełnione te warunki:

1. Brak opłat za prowadzenie rachunku ( ewentualnie od jakiejś kwoty znajdującej się na koncie brak opłat. Tak jak ma to miejsce w inteligo )
2. Nie wymagana co miesięczna wpłata jakiejś określonej sumy. ( na razie nie zarabiam więc nie będę w stanie co miesiąc wpłacać pieniążków )
3. Chciałbym żebym konto mógł otworzyć od dowolnej kwoty ( jeśli nie ma takiej możliwości, to żeby suma ta nie była zbyt wielka )
4. Nie zależy mi na oprocentowaniu.
5. Ważne są dla mnie przelewy elektroniczne itp.
6. Jaki bank wybrać? Który spełni moje oczekiwania?

Pozdrawiam siakus

ja polecam konto BZWBK "więcej 26" darmowe przelewy bez tokena, dostęp przez internet, bardzo duza sieć bankomatów

#134 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 29 listopad 2012 - 13:48

W temacie banków i kont: http://brand24.pl/banki

#135 different

different

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 30 listopad 2012 - 17:12

W przypadku konta osobistego, to najważniejsze zbadać swoje potrzeby i dobrać do tego bank tak, aby płacić za usługi jak najmniej, albo wcale. Trzeba wziąć i porównać oferty i wybrać najlepszą. Nikt nie zna potrzeb drugiego.

#136 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 06 grudzień 2012 - 07:46

To prawda, ja nie cierpię jak bank bierze sobie 10-15 zł miesięcznie za "utrzymanie konta"...

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#137 Gośćhajter123_*

Gośćhajter123_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 15:02

konto tak, ale trzeba przeglądać różne rankingi, które porównują konkretne konta bankowe :)

#138 Gośćlka900_*

Gośćlka900_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 18:53

Polecam ranking kont studenckich, który jest w mojej stopce. Najlepsze oferty bankowe :)

#139 Magda.N93

Magda.N93

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 11 październik 2013 - 11:28

W Getinie jest teraz nowe konto dla studentów, zobacz sobie bo oferta wydaje być się ciekawa. Porównywalna do mBanku.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników