Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Zawodowka Technikum ??

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 Matrix90

Matrix90

Freelancer - Create The Web

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 120 Postów:

Napisany 24 maj 2007 - 20:52

włąśnie nie zapominaj że w LO też są profile informatyczne

które de facto dadzą ci lepszy start na studia

<{POST_SNAPBACK}>

Yyy... dadzą lepszy start na studia... no raczej LO da lepszy start, bo przy okazji lepiej opanujesz matematykę, angielski itp. A szczerze mówiąc, ja chodząc do LO na profil matematyczno-informatyczny, to po pierwszym roku tak na prawdę wątpię, czy zostałem w jakikolwiek sposób przygotowany z jakiegoś materiału do matury. Wprawdzie moje LO jest pewnie wyjątkiem pod względem poziom informatyki, ale niewątpliwie na studia informatyczne znacznie łatwiej się dostać z LO. I jeszcze dodam, że 90% wiedzy informatycznej zdobędziesz dopiero na studiach, tak naprawdę szkoły średnie same w sobie niewiele w tej materii Ci dadzą.

#42 The_BiT

The_BiT

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 404 Postów:

Napisany 24 maj 2007 - 20:55

Yyy... dadzą lepszy start na studia... no raczej LO da lepszy start, bo przy okazji lepiej opanujesz matematykę, angielski itp. A szczerze mówiąc, ja chodząc do LO na profil matematyczno-informatyczny, to po pierwszym roku tak na prawdę wątpię, czy zostałem w jakikolwiek sposób przygotowany z jakiegoś materiału do matury. Wprawdzie moje LO jest pewnie wyjątkiem pod względem poziom informatyki, ale niewątpliwie na studia informatyczne znacznie łatwiej się dostać z LO. I jeszcze dodam, że 90% wiedzy informatycznej zdobędziesz dopiero na studiach, tak naprawdę szkoły średnie same w sobie niewiele w tej materii Ci dadzą.

<{POST_SNAPBACK}>

szkoły średnie dają podstawy html,php no i czasem nawet javy

a co do materiału

LO to nie gimnazjum dużo pracy wykonuje się w domu :)

nasz dyro stwierdził na samym początku (ojj dawno to było) że uczniom jego LO w zupełności wystarczy 3 h nauki dziennie
Hp Pavilion dv6231eu Turion TL-52.1GB DDR2,80 GB.15`.GF 6150.Vista Home Premium Nokia 6680 +bluetooth dongle,kable DKU-2/DKU-5,1GB Kingstone || rozglądam się za N95 8GB w rozsądnej cenie Stacjonarny:AMD 3000+,Inno3d7600GS,1GB DDR HyperX,80GB ASUS WL-500g PREMIUM + WD320GB na chello light 2 mbps X360 Core.20 GB HDD.Gry:PGR3,GoW

#43 Elrond_87

Elrond_87

Dwarf King

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7373 Postów:

Napisany 24 maj 2007 - 20:56

a co do materiału

nasz dyro stwierdził na samym początku (ojj dawno to było) że uczniom jego LO w zupełności wystarczy 3 h nauki dziennie

<{POST_SNAPBACK}>

3h to ja sie tygodniowo w LO nie uczyłem...
No, przed maturą sie trochę wziąłem bo głupio mi było jak sie wszyscy dookoła uczyli.

#44 The_BiT

The_BiT

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 404 Postów:

Napisany 24 maj 2007 - 20:58

3h to ja sie tygodniowo w LO nie uczyłem...
No, przed maturą sie trochę wziąłem bo głupio mi było jak sie wszyscy dookoła uczyli.

<{POST_SNAPBACK}>

wiesz ja jestem asertywny :D

choć niektórzy bardzo wzieli sobie te słowa do serca
Hp Pavilion dv6231eu Turion TL-52.1GB DDR2,80 GB.15`.GF 6150.Vista Home Premium Nokia 6680 +bluetooth dongle,kable DKU-2/DKU-5,1GB Kingstone || rozglądam się za N95 8GB w rozsądnej cenie Stacjonarny:AMD 3000+,Inno3d7600GS,1GB DDR HyperX,80GB ASUS WL-500g PREMIUM + WD320GB na chello light 2 mbps X360 Core.20 GB HDD.Gry:PGR3,GoW

#45 Matrix90

Matrix90

Freelancer - Create The Web

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 120 Postów:

Napisany 24 maj 2007 - 21:00

a co do materiału

<{POST_SNAPBACK}>

U mnie te postawy html'a to pokazanie jak obsługiwać FP (sic!), podstawy php i js to pokazanie jak znaleźć gotowe skrypty... no cóż pozostaje tylko wierzyć, że inni mają lepiej ;)
A jako wyznawca ZZZ stwierdziłem, że uczniowi LO wystarczą 1-2h godz nauki w szkole i 10min w domu - naprawdę daje świetne rezultaty :D
Ale oczywiści przyznam, że jak ktoś jest ambitny, to te 3h nauki na pewno mu nie zaszkodzi...

#46 Gość-Freeman-_*

Gość-Freeman-_*
  • Goście

Napisany 26 maj 2007 - 08:42

Ja jestem w LO. To chyba lepsze niż technikum, bo tam masz rok w plecy... a po LO na studia Administrowanie sieciami i systemami komputerowymi :)

#47 marcin010

marcin010

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 51 Postów:

Napisany 26 maj 2007 - 09:33

Jaki kierunek Cię interesuje?

<{POST_SNAPBACK}>

Mechanik Samochodowy,Informatyk Lub Elektryk Tak Jak Moj Tata :D

Edit@
Do Lo niestety nie dam rady Jestem Glebokim Dyslektykiem mam problemy o ktorych malo kto wie bo malo osob ma taka dyslekcie ;/ wiec na LO nie mam szans teraz ledwo co wyciagam na 3 a sie ucze caly czas i caly czas zapominam co sie ucze, moja siostra jest w Lo i wiem jak ona sap******* letwo co leci na 4 a w gimnazjum same 5 i 6 miala i z paskiem wiec LO na 100% NIE !!! :(
..::Mess With The Best Die Like The Rest::..

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników