Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Aktywacja Windows XP

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Uther92

Uther92

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 03 May 2007 - 12:24 PM

Witaj,
jestem osobą często testującą różne programy etc w związku z tym dość często muszę reinstalować system.
Posiadam wersję OEM (chyba) i nie zmieniam konfiguracji komputera. Jednak po każdym formacie musze ajtywować system windows i w związku z tym czytałem, że sa jakieś limity i po ich przekroczeniu będe musiał wysyłać zdjęcia płytki, naklejki na obudowie etc...Czy jest to prawda i czy jest sie czego "bać" ? ;)
Jeżeli gry mmorpg są cybersportem to chyba można powiedzieć, że jestem wysportowany x)

#2 pestka76

pestka76

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 03 May 2007 - 12:40 PM

Niema się czego bać, ale będziesz musiał wysłać kopię faktury do microsoftu.
Potem nadadzą ci nr i będziesz się nim posługiwał przy stawianiu na nowo systemu.
Procesor:DualCore Intel Pentium D 940 // Płyta główna:Abit AW8-MAX 3rdEye II // Karta telewizyjna:Leadtek WinFast TV2000 XP Expert
Karta grafiki:Leadtek WinFast PX7950 GT // Urządzenie wielofunkcyje:HP PSC 1210 series // Monitor LCD:SyncMasrer 971p

#3 mmagnus

mmagnus

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1194 Postów:

Napisany 03 May 2007 - 13:04 PM

Tylko po co instalujesz ciagle na nowo system, zaktywuj system, dostroj go tak jak chcesz i zrob kopie partycji, przywrocenie partycji trwa duzo mniej niz instalacja na nowo
Wiem, że sądzicie, iż rozumiecie to, co myślicie, że powiedziałem, ale nie jestem pewien, czy zdajecie sobie sprawę, że to, co do was dotarło, nie jest tym, co myślę.

..::Ubot RuleZzZ::..
Zregisterowany Użytkownik Linux: 212392

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy Łindołs będą żyć wiecznie.

#4 Uther92

Uther92

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 03 May 2007 - 13:21 PM

@mmagnus, czy mógłbyś mnie troche naprowadzić jak to zrobić, żeby wszystko działało ?
Jeżeli gry mmorpg są cybersportem to chyba można powiedzieć, że jestem wysportowany x)

#5 GośćAlvinR_*

GośćAlvinR_*
  • Goście

Napisany 03 May 2007 - 14:18 PM

Kupić np. oststni numer Komputer Świat - EKSPERT tj. 5/2007.

Na załączonej do niego płytce DVD jest program Paragon Drive Backup 8.5 a w numerze instrukcja użycia.

#6 Uther92

Uther92

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 04 May 2007 - 06:54 AM

Dobra kupiłem i już wiem, ale mam kolejne pytanie tym raczem raczej do eksperta microsoftu.
Istnieje trik polegający na skopiowaniu plików wpa.bdl i wpa.bac. Czy nie stanowi do złamania umowy licencyjnej ?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników