Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Toshiba Satellite® Notebook -kupic czy nie?

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 q23ewq

q23ewq

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 29 August 2004 - 17:34 PM

Prosze o pomoc. Nie wiem czy to dobra cena i czy sie oplaca kupic nastepujacy sprzet.

Toshiba Satellite® Notebook PC with Intel® Celeron® Processor 2.8GHz. Przyznam szczerze, ze chcialbym go pozniej w polsce sprzedac. Cena tutaj(USA) na zlotowki to okolo 2500 Zl (3,6zl=1$).Dajcie znac czy to warto i jezeli tak za ile moglbym go w polsce opchnac. Z gory dziekuje.

SpecificationToshiba Satellite® Notebook PC with Intel® Celeron® Processor 2.8GHzWarranty:Months
Labor/Parts12/12Item Height in Inches 2.1Item Width in Inches 13.5Item Depth in Inches 11.1Weight 7.7 lbs.Processor Brand Intel®Processor Type Celeron®Processor Speed 2.8GHzRAM (MB) 256MBRAM Expandable To (MB): 1280MBHard Drive Maximum Capacity 60GB 4200RPM enhanced-IDE (ATA-6)Frontside Bus Speed (MHz) 400Level 2 Cache 128KBType of Drive DVD-ROM/CD-RWMaximum CD/DVD Speed DVD-ROM 8x; CD-R 24x, CD-RW 12x, CD-ROM 24x1.44 MB Floppy Disk Drive External USB floppy disk drive (sold separately)PC Card/Expansion Slots 1 Type II PC cardScreen Size (Inches) 15.0Screen Type TFT active-matrixMaximum Screen Resolution 1024 x 768External Monitor Maximum Resolution 2048 x 1536Video Memory (MB) 64MB (shared)Graphics Type ATI® Mobility™ Radeon™ 7000 IGP graphics controller, DirectX7 (hardware support), DirectX9 (software support)Audio Realtek ALC250 Codec Chip, Software Sound, built-in stereo speakers, sound volume (dial), Direct 3D Sound (driver), DirectSound (hardware support), DirectMusic (hardware support), MIDI support, Full Duplex supportUSB Ports 3IEEE 1394 Port 0Parallel Port 1Serial Port 0Ethernet Port YesIntegrated Wireless Capabilities 802.11g/bInfrared Port 0Other Ports External mic (monaural), headphone (stereo), RGB (monitor), TV-Out (S-video), RJ-11 (modem)Modem Type Integrated V.92 56K data/faxPointing Method TouchPadReplacement Battery Toshiba PA3382U-1BRSSoftware Bundle Windows® XP Home, Microsoft® Works®, Office® OneNote™ 2003, InterVideo® (WinDVD™ 4) w/SRS TruSurround XT® Technology, Sonic® Solutions Drive Letter Access, Sonic® Solutions RecordNow!™ Basic, ArcSoft® ShowBiz® DVD Version 1.3Other Features Additional software: AT&T® Worldnet® Service (1 mo. free), Intuit® Quicken® New User Ed. 2004, Norton Antivirus™ 2004 (3-mo. subscription), AOL® (3-mo. offer)

Gora

#2 Legolas8

Legolas8

INŻYNIER

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6281 Postów:

Napisany 29 August 2004 - 18:15 PM

O takim Laptopie w Polsce za 2500 zł to można tylko pomarzyć
Ja bym go brał jedynie do czego bym sie doczepił to do tego że to procesor Celeron a ja jestem zwolennikiem Athlonów ale to już moje indywidualne przekonanie
"Nauczyłem się umierać w sobie nauczyłem się ukrywać cały strach nie do wiary że tak bardzo płonę nie do wiary że rozumiem każdy znak"

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników