Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Studia informatyczne

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 lover87

lover87

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 21 marzec 2007 - 13:36

Witam. Czy mogli byscie mi pomoc znaleźć dobry kierunek związany z informatyka. Idąc do LO nie przemyslalem kilku kwestii, wtedy jeszcze nie interesowaly mnie komputery a bardziej historia ale z biegiem czasu zrozumialem co tak naprawde lubie robic. Dla tego chcial bym studiowac informatyke tylko jest jedno male ale...nie lubie matmy czy są jakies studia zwiazane z informatyką dokladnie jaki kierunek gdzie nie trzeba dużo umiec z matmy? Bo słowo informatyka jest pojęciem bardzo ogólnym.

Dodam ze amatorsko lubie zajmowac sie grafika komp. obrabianie zdjec, tworzenie jakichs animacji...

Jesli byscie cos wiedzieli to piszcie a miastem ktoro by najbardziej mnie interesowalo to Lublin a co do studiow to najlepiej dzienne ale zaoczne takze moga byc...

#2 intervojager

intervojager

nonkonformista

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2185 Postów:

Napisany 22 marzec 2007 - 22:16

Na rynku pracy liczy się programowanie, twożenie stron i serwisów internetowych, znajomość Linuksa/Uniksa, administracja siecią LAN, e-handel. Mój brat skończył informatykę ale nie znalazł pracy w tym zawodzie. Z resztą znam administratora sieci LAN, który pytał mnie, czy nie włamuję się na jego serwer. Pokazałem mu jak można złamać konto #, ale nie do końca. Niestety od dwóch lat nie mogę kożystać z drukarki odpłatnie w jego sieci, bo nie ma komu ustalić dlaczego nie działa stacja dyskietek. Niestety na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych nie mam chwilowo szans, a na buro pracy nie mam co liczyć z uwagi na przepisy dotyczące staży i dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Widocznie wykalkulowali sobie iż taniej od dwóch lat wypłacać mi około 500zł miesięcznie. Ciekawe, czy ktoś potrzebuje specjalistę od audytu bezpieczeństwa stanowisk komputerowych? Biorąc pod uwagę ilość komputerów-zombi w Polsce-nie.

#3 GośćArczi_*

GośćArczi_*
  • Goście

Napisany 30 czerwiec 2011 - 15:08

Podajcie jakieś uczelnie ? z informatyką w Lublinie albo chełmie :) ?

#4 GośćPlum_*

GośćPlum_*
  • Goście

Napisany 02 sierpień 2011 - 19:20

Co po studiach informatycznych ?
Ile zarabia informatyk w dobrej firmie , i czy ciezko sie do tak owej firmy dostac ?

Jakie są inne placówki na informatyków oprocz szkoly ?

No i wogule o pracy i zarobkach

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników