Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

FTP Problem z podłączeniem do serwera

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 cichygn

cichygn

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 27 August 2004 - 17:55 PM

Problem polega na tym że nie można sie zalogować do servera FTP założonego na moim kompie z sieci. W ustawieniach połączenia mam adres IP oraz adres bramy domyślnej i nie bardzo wiem jak skonfigurowany powinien byc klient. Próbowałem wejść przez klienta który miał w nazwie HOST - wpisaną bramę domyślną, oraz prubowałem z wpisanym IP żadna z prób nie przyniosła rezultatu. Na moim kompie ani na kompie z którego prubowałem uzyskać dostęp nie było wtedy firewalli. Jak ktoś wie co jest nie tak to prosze o pomoc. Z góry dziękuje.

#2 smolki

smolki

Użytkownik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3738 Postów:

Napisany 27 August 2004 - 18:43 PM

Czy Twój komputer jest komputerem widocznym bezpośrednio z sieci na porcie ftp? Jeśli nie, będziesz musiał na routerze skonfigurować przekierowanie portu. Możesz przeszukać Forum pod tym kątem.

#3 cichygn

cichygn

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28 August 2004 - 13:20 PM

Hmm ja nie mam routera mam internet poprzez drogę radiową i jeszcze na dodatek wstyd sie przyznać, ale nie wiem jak sprawdzić czy moj komputer nasłuchuje na tym porcie 21 - bo zakładam że o to chodziło ???? Czy to jest jakieś polecenie które trzeba wpisać w konsoli innego komputera ??

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników