Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Problem z komputerem proszę o pomoc!!!

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 GośćLudakriss_*

GośćLudakriss_*
  • Goście

Napisany 05 March 2007 - 21:46 PM

Witam mam problem z komputerem! Mianowicie chodzi o to ze gdy wejde do obojetnie jakiej gry np.nfs carbon lub counter strike to zacina mi sie klawiatura i myszka! W nfs carbon juz na wczytywaniu a w counter strike po około 5 minutach gry zacina sie mysz i klawiatura i postac idzie caly czas do przodu az sie nie zatrzymie na jakiejs przeszkodzie! i nie idzie juz kontrolowac ta postacia,przypadku nfs carbona auto jedzie samo caly czas do przodu i nie moge nim sterowac(jesli nie zdazy zaciac sie na poczatku w menu)! Wtedy pomaga tylko reset kompa! Ale ostatnio podłaczyłem pada pod USB i po zacieciu sie klawiatury i myszki moglem wejsc normalnie w carbonie w menu i zaczac grac! Ale myszka i klawiatura nadal nie dzialaja! o to moj sprzet:

Płyta głowna: FIC P4-875P MAX z dual chanell
Procesor: Intel Pentium 4 2.40 ghz Northwood
Pamiec ram:DIMM1: 256 MB PC3200 DDR SDRAM jedna kosc!
Karta graf: Galaxy nVidia Ge force FX 5500
Dysk twardy:Segate Baracuda 160 GB 7200.9 (8MB,ATA/100)
Zasilacz: 350W pod P4
Naped:SONY DVD RW DW-G120A

Prosze o pomoc!!!!

• Goście

Napisany 05 March 2007 - 21:59 PM

Jedyne co mi przychodzi do głowy to wirus. Sprawdz programem antywirusowym. Jak nie to nie mam pojęcia. Prubowałeś zrobic reinstal windowsa.

#3 MiszaM

MiszaM

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 05 March 2007 - 22:36 PM

u mnie zacinala sie tak sama klawa w cs, pomagalo odlaczenie jej od kompa, restart, zmienilem i bylo ok. sprobuj przeinstalowac gre, zainstalowac jakiegos antywirusa albo najprosciej zrobic format :P

#4 romcioninho

romcioninho

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 446 Postów:

Napisany 05 March 2007 - 22:40 PM

A klawiatura i myszka pod jakie złącze: PS2 czy USB?

#5 ibag11

ibag11

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 05 March 2007 - 23:07 PM

niespotkałłłłłłę myszki z dwoma  wejściami, ale skoro ty taką masz! Myślę że obojętne. :o

#6 MiszaM

MiszaM

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 06 March 2007 - 14:26 PM

sa myszki tylko pod port usb jak i tylko pod ps2. autor tematu nie napisal pod co podlacza myszke (pod ktore wejscie). nie ma myszki z 2 rodzajami wejsc, tylko kazda jest pod cos innego. chyba o to chodzilo ;)

#7 Pit186

Pit186

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 06 March 2007 - 17:12 PM

Miałem coś takiego, że czasami myszkę i klawiaturę "wywalało" po 3-4 minutach od startu XP- pomagało tylko wciśnięcie guzika "Restart". Problemem okazało się wtedy stosowanie przejściówki USB->PS/2, i dopiero kiedy z niej zrezygnowałem, Windows przestał wariować.
(Zastanawiacie się pewnie co tam w ogóle robiła ta przejściówka- otóż jak podpinałem myszkę bezpośrednio pod USB były problemy z działaniem pod 98SE :P)
AMD Athlon XP 2400+ / 512Mb DDR 2.5-3-2-6 400Mhz / Asus A7V-600X / Prolink GF Ti 4200 R600- nazwa handlowa czynnika chłodzącego stosowanego w chłodziarkach. Czynnik ten zastąpił w nowoczesnych urządzeniach freon. Z chemicznego puntu widzenia jest to, po prostu butan, zwany również n-butanem. Butan jest gazem naturalnym, który nie ma ujemnego wpływu na otoczenie. Uwaga! Butan jest gazem łatwopalnym, dlatego powinno się zapewnić swobodny obieg powietrza wokół urządzenia wykorzystującego ten czynnik chłodzący.

#8 GośćLudakriss_*

GośćLudakriss_*
  • Goście

Napisany 10 March 2007 - 23:10 PM

Mysz i klawiature mam pod ps2 nie pod usb! robilem juz z 20 formatow nie jest to napewno wirus bo za kazdym razem jest to samo! Czy moze byc to od biosu lub od ramu bo mam plyte z dual channel a kosc mam zwykła! 1 x 256 i jest ona o czestotliwosci 266 mhz! moze mysz i klawiatora na usb pomoze!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników