Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Web 2.0 reklama

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 mir123bych

mir123bych

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 09 luty 2007 - 17:57

Reklama typu Web 2.0 Nasuwa mi się pytanie czy widzieliście i co sądzicie na temat kampanii reklamowej z którą wystartowała gazeta.pl Adres to http://odnowa.gazeta.pl/ Konkurs z nagrodami połączony z masową kampanią przyciąga miliony osób – prace w galerii są tego dowodem. Widać, użytkownicy chętnie włączają się również w projektowanie reklam online. Dlaczego wcześniej nie było czegoś takiego?

#2 Marcian

Marcian

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 12 maj 2007 - 20:14

Czasami niektóre kampanie są rewelacyjne w swojej prostocie. Ta jest przykładem tego, że nie trzeba kombinować na wszystkie strony, by osiągnąć sukces.
Marcin Tenerowicz

#3 mir123bych

mir123bych

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 07 lipiec 2007 - 14:58

masz jakieś ciekawe przykłady?

#4 pomoc23

pomoc23

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 10 lipiec 2007 - 14:40

Sorki ale mam prosbe do Ciebie i do twoich przjaciol . Pewien pan prosil mnie zeby to napisac i przekazac dalej Jezeli usuniesz ten list... bedzie to oznaczac, ze naprawde nie masz serca i w przyszlosci nikt tez ci nie pomoze.:
,,Czesc, jestem 23 letnim ojcem a na imie mam Stefek. Ja i moja zona mielismy razem cudowne zycie. Bóg poblogoslawil nas takze dzieckiem. Nasza dziesieciomiesieczna córka ma na imie Jolka. Niedawno lekarz wykryl raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic ... operacja. To przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. "Epuls", "Onet" i "Heyah" zgodzily sie nam pomóc. Jedyny sposób w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam ten list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. "Onet" sprawdza ile osób dostalo list. Kazda osoba, która otworzy i przesle list dalej , do co najmniej trzech osób, podaruje nam 32 grosze.
Prosze, pomóz nam"
Jesli wyslesz ta wiadomosc do 20 osób, na Twoim profilu pojawi sie fajny znaczek. Nie pytajcie jak to dziala, ale dziala naprawde. Podaj dalej.......przez gadu gadu to nic nie kosztuje :(

Załączone pliki

#5 bossmen

bossmen

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 42 Postów:

Napisany 20 sierpień 2007 - 13:09

nie widziałem tej kampanii ale jest bardzo ciekawa. Prosta i fajna

#6 BartłomiejJ

BartłomiejJ

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 25 sierpień 2007 - 14:48

Byłoby fantastycznie gdyby takie rzeczy weryfikować.
http://atrapa.net/chains/arlington.htm
Bartłomiej Juszczyk Agencja Marketingu Zintegrowanego GRUPA ADWEB

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników