Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

progi odwiedzalnosci przy przystapieniu do sieci

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 einer1

einer1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 luty 2007 - 14:15

Od jakiej odwiedzalnosci sieci takie jak adnet nawiazuja wspolprace z serwisami?

jak duza role odgrywaja takie kryteria jak ilosc powracajacych uzytkownikow czy tez stosunek visits do pageviews?

#2 neeonpl

neeonpl

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 84 Postów:

Napisany 30 marzec 2007 - 20:30

Ilość odwiedzin nie jest sprawą najważniejszą , z tego co wiem wygląda to tak :

- tematyka strony
- jakość strony
- ilość użytkowników

Duże znaczenie ma tematyka strony .. tz. serwisy tematyczne są w szczególności atrakcyjne gdyż wiadomo kto tam zagląda i czego szuka .. jakość strony też jest ważna jak już płacisz za reklamę to chciałbyś żeby była wyświetlana w miarę ładnym serwisie to chyba oczywiste .. a co do tematyki to nie chciał byś zebry środek na porost włosów był reklamowany w serwisie młodzieżowym .. bo wiadomo odsłon było by dużo ale zainteresowanie bardzo małe tak to mniej więcej wygląda także ilość odsłon nie jest najważniejsze .. ja mam stronę ****** nie jest zbyt piękna i do tego o ogólnej tematyce jako że to serwis ogłoszeniowy .. któraś z sieci , nie pamiętam dokładnie która odpowiedziała mi że rozmowy może zacząć od około 50-60 tst UV – unikalnych użytkowników na miesiąc .. także najlepiej wysłać zapytanie do danej sieci z prośbą o współprace .. bo myślę że każda strona jest oceniana indywidualnie

#3 Marcian

Marcian

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 12 maj 2007 - 20:24

Ilość odwiedzin nie jest sprawą najważniejszą , z tego co wiem wygląda to tak :

- tematyka strony
- jakość strony
- ilość użytkowników

Duże znaczenie ma tematyka strony .. tz. serwisy tematyczne są w szczególności atrakcyjne gdyż wiadomo kto tam zagląda i czego szuka .. jakość strony też jest ważna jak już płacisz za reklamę to chciałbyś żeby była wyświetlana w miarę ładnym serwisie to chyba oczywiste .. a co do tematyki to nie chciał byś zebry środek na porost włosów był reklamowany w serwisie młodzieżowym .. bo wiadomo odsłon było by dużo ale zainteresowanie bardzo małe  tak to mniej więcej wygląda także ilość odsłon nie jest najważniejsze .. ja mam stronę ******* nie jest zbyt piękna i do tego o ogólnej tematyce jako że to serwis ogłoszeniowy .. któraś z sieci , nie pamiętam dokładnie która odpowiedziała mi że rozmowy może zacząć od około 50-60 tst UV – unikalnych użytkowników na miesiąc .. także najlepiej wysłać zapytanie do danej sieci z prośbą o współprace .. bo myślę że każda strona jest oceniana indywidualnie

<{POST_SNAPBACK}>

Zgadzam się. Czasami 100 użytkowników dziennie jest więcej wartych niż 1000 innych.
Jeżeli strona jest jakościowa, tematyczna i ładnie prowadzona, a niekoniecznie ma duża ilość odwiedzających, może oczywiście zostać przyjęta do Adnetu, Arbomedii i tego typu podobnego serwisu.
Tylko, że gdy Twoją stronę będzie odwiedzało 100 użytkowników Twoje zyski będą niskie.
Marcin Tenerowicz

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników