Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

własny szablon faktury

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Tomi_35

Tomi_35

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 28 styczeń 2007 - 18:55

witam, od kilku dni walcze z Subiektem GT a dokladnie z problemem wydruk faktury vat sprzedaz - chce stworzy wlasny szablon wydruku tejze fakturki...
nie udaje sie... przesledzilem net, czytalem i czytalem, wnioski to ze szablon wykonany jest w crystal raport - graficzny, xslt - tekstowy, nie da sie zaimportowac wyedytowany szablon z powrotem do subkiekta z powodu blednego formatu pliku, pomimo ze masz rozszerzenie .rpt to go odrzuca, podejrzewam ze powodem jest brak powiazania z definicja zawartymi w pliku .ttx ktory wygenerowac moze modul subiekt "zarzadzaj cr" ale pewnosci nie mam. Potem zajalem sie szablonami tekstowi skoro graficznych nie moglem ruszyc i tez porazka... trzeba znac chyba jezyk xsl by moc to przerobic na taki szablon jaki nam potrzeba, szukalem generatorow kodu tego jezyka i niestety nie ma, mam malo czasu by to zrobic, wiec odpuscilem szczegolowa nauke xsl'a i chcialem obiec problem, niestety porazka - ma ktos moze pomysl, podobne doswiadczenia z tym problemem? dalej nie wiem co da mi dokupienie aktualizacje do sfera subiekt lub niebieskiego klucza czy to rozwiaze problem.. z wyksztalcenia jestem informatykiem niestety po inz. oprogrm. a nie po bazach danych, wiec jesli ktos by pomogl to bylbym b. wdzieczny. Pozdrawiam Was.

#2 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 21 sierpień 2007 - 13:01

Potrzebujesz Crystal Reports 8.5, tylko i wyłącznie z tą wersją współpracuje subiekt gt. Gdy już sciągniesz Crystala, exportujesz plik faktury (graficzny) z subiekta na dysk. Odpalasz go Crystalem, modyfikujesz co chcesz i importujesz go jako fakturę sprzedaży z powrotem do subiekta. Nie potrzebujesz do tego definicji .ttx z "zarządzaj CR". Wszystko musi działać. Z góry ostrzegam, że Crystal nie jest łatwy w obsłudze.

Pozdrawiam
naglowek db "Zapamiętaj!",0
info db "Im więcej wiemy tym bardziej wydaje nam się, że zbyt mało wiemy!",0

invoke MessageBox, NULL, addr info, addr naglowek, MB_OK
invoke ExitProcess, NULL

#3 emti85

emti85

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 22 sierpień 2007 - 09:38

W pliki xslt raczej się nie motaj. Da się to opanować, ale są baaardzo skomplikowane w edycji. Rzeczywiście wygodniej zmieniać wzorce w CR 8.5. Niektóre rzeczy są proste: nowe pole z tekstem, czy zmiana formatowania/układu.

#4 yarp_wa

yarp_wa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 23 sierpień 2007 - 11:53

No to ja sie dołącze z pytaniem. Skąd ściągnąć CR 8.5. Oficjalnie jest nie do kupienie :(

#5 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 08:55

Jakiś czas temu insert dodawał CR 8.5 do recentCRM za jakieś 180 zł, była to jakaś promocja czy coś... teraz możesz jedynie zassać CR 8.5 przez torrenta (jeśli interesuje cię nielegal). Zainstaluj sobie Torrent mastera http://torrentmaster.pl i jakiś prog do torrentów. W TM wyszukaj Crystal Reports 8.5 i ściągnij. W sumie można by jeszcze napisać do producenta CR 8.5 z proźbą wysłanie CR 8.5 za jakąś sumke :P

invoke ExitProcess, NULL

#6 emti85

emti85

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 09:26

Jakiś czas temu insert dodawał CR 8.5 do recentCRM za jakieś 180 zł, była to jakaś promocja czy coś...

Insert chyba nadal sprzedaje CR 8.5. Ale pojęcia nie mam dla kogo. Ja sobie darowałem.

#7 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 20:19

Insert chyba nadal sprzedaje CR 8.5. Ale pojęcia nie mam dla kogo. Ja sobie darowałem.

Kolego emti85 nie wiem czy wiesz ale insert już tego nie sprzedaje chyba że potajemnie i bez recentCRM (mało opłacalny interes). 8| , cóż masz słaby orient... Skoro nie masz pojęcia dla kogo, to jaka to pomoc dla pytającego?? Darowałeś sobie pewnie sporo czasu temu.

Pozdro

invoke ExitProcess, NULL

#8 emti85

emti85

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 20:26

Kolego emti85 nie wiem czy wiesz ale insert już tego nie sprzedaje chyba że potajemnie i bez recentCRM (mało opłacalny interes). 8| , cóż masz słaby orient... Skoro nie masz pojęcia dla kogo, to jaka to pomoc dla pytającego?? Darowałeś sobie pewnie sporo czasu temu.

Pozdro

Nie wiem, czy kiedykolwiek Insert sprzedawał crystala byle komu. Dziś umożliwia zakup wersji 8.5 WYŁĄCZNIE dla partnerów. I raczej nie oczekuje zrobienia na tym "interesu". I kto tu ma słaby orient?

#9 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 21:30

Nie wiem, czy kiedykolwiek Insert sprzedawał crystala byle komu. Dziś umożliwia zakup wersji 8.5 WYŁĄCZNIE dla partnerów. I raczej nie oczekuje zrobienia na tym "interesu". I kto tu ma słaby orient?

Nadal nie rozumie co twój komentarz (jak i inne) wnosi do dyskusji?! ale jeśli chcesz to ci coś wytłumaczę: chyba czujesz się trochę z dyskryminowany :blush: dalej...

1. NIE JESTEś NAWET PARTNEREM INSERTU WIEC SIE NIE UDZIELAJ :< , wiec skąd WIESZ żE INSERT DAJE TEN SOFT "

WYŁĄCZNIE dla partnerów

?? NIE WIESZ!!!
2. TOBIE NA PEWNO BY NIE SPRZEDALI DLATEGO dałeś SOBIE spokój!
3. PO TRZECIE emti85(CZYTAJ uważnie!!!, SPECJALNIE źle SFORMATOWANE) :

MASZ coś JESZCZE DO POWIEDZENIA ?

Na tej stronie publikujemy dokumenty, mające ułatwić Państwu rozwijanie naszego oprogramowania. Znajdziecie tu dokumentację techniczną, przykłady szkoleniowe, instrukcje.

Ostatnia aktualizacja: 12/06/2007

Sfera dla Subiekta GT

Nazwa Data Format Plik Wielkość
Plik pomocy do Sfery dla Subiekta GT 21/03/2007 CHM GTA.chm 671 KB
Instrukcja obsługi 17/01/2006 PDF Instrukcja_obslugi.pdf 398 KB
Jak zacząć pisanie własnych rozwiązań 04/10/2005 PDF Jak_zaczac.pdf 379 KB
Przykłady 06/04/2007 - Przyklady.zip 292 KB
Opis dla początkujących 16/06/2005 DOC/XLS GTA_dla_poczatkujacych.zip 657 KB
Przykłady ze szkolenia 28/07/2005 - Przyklady_ze_szkolenia.zip 103 KB
Dokument różnicowy 11/10/2005 HTML Dokument_roznicowy.zip 3 KB
Przykłady z Roadshow 23/12/2005 - Przyklady_z_Roadshow.zip 43 KB
Sfera dla Gratyfikanta GT
Plik pomocy do Sfery dla Gratyfikanta GT 21/03/2007 CHM GTA.chm 671 KB
Jak zacząć pisanie własnych rozwiązań 10/04/2007 PDF Jak_zaczac.pdf 240 KB
Jak zacząć definiowanie skryptowych składników płacowych 10/04/2007 PDF Jak_zaczac_definiowanie_skladnikow.pdf 45 KB
Przykłady 06/04/2007 - Przyklady.zip 128 KB
Zestawienia własne w systemie InsERT GT
InsERT GT - Własne COM 30/04/2004 PDF Wlasne_COM.pdf 113 KB
InsERT GT - Własne COM - Przykłady 04/05/2004 - Wlasne_COM_przyklady.zip 37 KB
InsERT GT - Własne XML 13/10/2004 - Wlasne_XML.zip 18 KB
InsERT GT - Własne XML - Przykłady 18/10/2004 XML/XSL Wlasne_XML_przyklady.zip 12 KB
Pozostałe informacje o systemie InsERT GT
Dokumentacja bazy danych (wersja 1.12) 16/03/2007 XML/XSL Dokumentacja_bazy_danych_1_12.zip 102 KB
Eksport danych do formatu XML - biblioteka DLL, dokumentacja oraz program przykładowy 16/10/2003 - HopWin.zip 152 KB
Eksport danych do formatu XML w wersji 1.03 04/10/2004 - HopWin_1_03.zip 351 KB
HomeBanking w Subiekcie GT - dokumentacja, program pomocniczy oraz przykłady 17/10/2006 - HomeBanking.zip 45 KB
InsERT GT - instrukcja obsługi 05/03/2007 PDF Instrukcja_obslugi.pdf 1 604 KB
oscGT - dokumentacja bazy danych 12/06/2007 PDF oscGT_dokumentacja_bazy_danych.pdf 105 KB

i znów wychodzi, że słaby orient to ty stary masz bo nawet nie wiesz o czym piszesz, a nawet na tym sie nie znasz. Ja mam zasadę ze sie na czymś nie znam to sie nie udzielam a ty udzielasz sie byle by sie udzielać i powielac słowa innych. google jest dla wszystkich, ty chociaż pomyśl zanim skorzystasz. Nie twierdze że jestem super mądry i we wszystkich kwestiach mądrzejszy od ciebie. Pewnie nie! Ale nie udzielam się i nie kłócę na tematy o których nie mam pojęcia (albo znikome).

nara

invoke ExitProcess, NULL

#10 emti85

emti85

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 22:10

Nadal nie rozumie co twój komentarz (jak i inne) wnosi do dyskusji?!

Kulturalnie z tobą rozmawiam :D

1. NIE JESTEś NAWET PARTNEREM INSERTU WIEC SIE NIE UDZIELAJ :< , wiec skąd WIESZ żE INSERT DAJE TEN SOFT "?? NIE WIESZ!!!

Po pierwsze: krzycz, bo to źle o tobie świadczy. Po drugie: a ty jesteś ich partnerem? A skąd wiesz, że nie jestem ich partnerem? A może zwyczajnie odbywałem praktyki u takiego partnera?
Po prostu wiem, komu InsERT to sprzedaje. Wiem i tyle.

2. TOBIE NA PEWNO BY NIE SPRZEDALI DLATEGO dałeś SOBIE spokój!

Nawet bym nie chciał kupić. Wolę się bawić w inne rzeczy. A modyfikację wydruków w CR pozostawiam certyfikowanym serwisantom Insertu.

3. PO TRZECIE emti85(CZYTAJ uważnie!!!, SPECJALNIE źle SFORMATOWANE) :

MASZ coś JESZCZE DO POWIEDZENIA ?

Na tej stronie publikujemy dokumenty, mające ułatwić Państwu rozwijanie naszego oprogramowania. Znajdziecie tu dokumentację techniczną, przykłady szkoleniowe, instrukcje.

Ostatnia aktualizacja: 12/06/2007

Sfera dla Subiekta GT

Plik pomocy do Sfery dla Subiekta GT 21/03/2007 CHM GTA.chm 671 KB
Jak zacząć pisanie własnych rozwiązań 04/10/2005 PDF Jak_zaczac.pdf 379 KB
Przykłady 06/04/2007 - Przyklady.zip 292 KB
Opis dla początkujących 16/06/2005 DOC/XLS GTA_dla_poczatkujacych.zip 657 KB
Przykłady ze szkolenia 28/07/2005 - Przyklady_ze_szkolenia.zip 103 KB
Dokument różnicowy 11/10/2005 HTML Dokument_roznicowy.zip 3 KB
Przykłady z Roadshow 23/12/2005 - Przyklady_z_Roadshow.zip 43 KB
Sfera dla Gratyfikanta GT
Plik pomocy do Sfery dla Gratyfikanta GT 21/03/2007 CHM GTA.chm 671 KB
Jak zacząć pisanie własnych rozwiązań 10/04/2007 PDF Jak_zaczac.pdf 240 KB
Jak zacząć definiowanie skryptowych składników płacowych 10/04/2007 PDF Jak_zaczac_definiowanie_skladnikow.pdf 45 KB
Przykłady 06/04/2007 - Przyklady.zip 128 KB
Zestawienia własne w systemie InsERT GT
InsERT GT - Własne COM 30/04/2004 PDF Wlasne_COM.pdf 113 KB
InsERT GT - Własne COM - Przykłady 04/05/2004 - Wlasne_COM_przyklady.zip 37 KB
InsERT GT - Własne XML 13/10/2004 - Wlasne_XML.zip 18 KB
InsERT GT - Własne XML - Przykłady 18/10/2004 XML/XSL Wlasne_XML_przyklady.zip 12 KB
Pozostałe informacje o systemie InsERT GT
Dokumentacja bazy danych (wersja 1.12) 16/03/2007 XML/XSL Dokumentacja_bazy_danych_1_12.zip 102 KB
Eksport danych do formatu XML - biblioteka DLL, dokumentacja oraz program przykładowy 16/10/2003 - HopWin.zip 152 KB
Eksport danych do formatu XML w wersji 1.03 04/10/2004 - HopWin_1_03.zip 351 KB
HomeBanking w Subiekcie GT - dokumentacja, program pomocniczy oraz przykłady 17/10/2006 - HomeBanking.zip 45 KB
InsERT GT - instrukcja obsługi 05/03/2007 PDF Instrukcja_obslugi.pdf 1 604 KB
oscGT - dokumentacja bazy danych 12/06/2007 PDF oscGT_dokumentacja_bazy_danych.pdf 105 KB

i znów wychodzi, że słaby orient to ty stary masz bo nawet nie wiesz o czym piszesz, a nawet na tym sie nie znasz.

Przyznaję, na wielu rzeczach z wymienionych powyżej się nie znam. Ale czy przedmiot dyskusji znajduje się na w/w liście? Coś nie widzę.

Ja mam zasadę ze sie na czymś nie znam to sie nie udzielam a ty udzielasz sie byle by sie udzielać i powielac słowa innych. google jest dla wszystkich, ty chociaż pomyśl zanim skorzystasz. Nie twierdze że jestem super mądry i we wszystkich kwestiach mądrzejszy od ciebie. Pewnie nie! Ale nie udzielam się i nie kłócę na tematy o których nie mam pojęcia (albo znikome).

O czym ty w ogóle piszesz? Kolega Tomi_35 spytał forumowiczów o doświadczenia w kwestii wzorców wydruków w Subiekcie GT. Ponieważ doświadczyłem zarówno modyfikacji wzorców tekstowych, jak i graficznych, napisałem o swoich wrażeniach (post z dn. 22-08-2007, 10:38). Czy tym postem - twoim zdaniem - powieliłem słowa innych?

#11 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 22:56

CYTAT(fashXX @ 24-08-2007, 22:30 ) *
Nadal nie rozumie co twój komentarz (jak i inne) wnosi do dyskusji?!

Kulturalnie z tobą rozmawiam biggrin.gif

Właśnie o to chodzi że twoje komentarze nic nie wniosły do dyskusji na temat, tylko zgrywałeś mądrale a i tak jesteś chodzącym beztalenciem w tej dziedzinie :lol2: .

Po pierwsze: krzycz, bo to źle o tobie świadczy. Po drugie: a ty jesteś ich partnerem? A skąd wiesz, że nie jestem ich partnerem? A może zwyczajnie odbywałem praktyki u takiego partnera?
Po prostu wiem, komu InsERT to sprzedaje. Wiem i tyle.

Czy ty nie widzisz po swoim poście że sie ośmieszasz ?? zapodałem tekst ze strony dla partnerów panie "beztalencie" a co o tym świadczy ? ( dla niekumatego emti85 : ojej to ja chyba jestem ich partnerem :P he he) A praktykę to chyba robiłeś na rynku u babki z jajkami :), albo podaj nick kolegi, Skończ temat o którym nie masz pojęcia chłopcze. I proszę cię nie ośmieszaj się już

Nawet bym nie chciał kupić. Wolę się bawić w inne rzeczy. A modyfikację wydruków w CR pozostawiam certyfikowanym serwisantom Insertu.

Czyli jesteś osobą która się nie zna na Crystalu, ani na niczym związanym z modyfikacja wzorców, więc po ch... sie odzywasz w temacie?? :< (śmieszny jesteś koleżko :D ), Te twoje inne rzeczy to pewnie gra w pasjansa bez mózgu<__ inaczej nie szło cie nazwać ;)

invoke ExitProcess, NULL

#12 blackwhite

blackwhite

Highlander

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7357 Postów:

Napisany 25 sierpień 2007 - 18:42

Panowie prosze o spokoj.Klotnie prosze uprawiac na PW a nie smiecic w watku.
BTW FashXX - prosze o troche kultury - nie obrazamy formulowiczow.
EVGA Classified 3 // i7 920 D0 //3x2GB Dominator 1600// Asus GTX580 // Crucial 64GB SSD + Samsung 128GB SSD // WD 640GB Black // Samsung BD SH-B038L // CM ATCS 840 + Corsair AX850W // Win 7 64 bit

#13 pol265

pol265

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 28 sierpień 2007 - 10:52

a może ma ktoś z Szanownych Forumowiczów jakiś lepszy [ładniejszy] niż standardowy wzorzec wydruku FV w subiekcie 4 - STD002.LAY bo ten co ja mam to jest mało czytelny, drobna czcionka itp

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników