Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

reklamy linki na stronach

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 krystekm

krystekm

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 21 styczeń 2007 - 14:39

witam
mam do was pytanie. Czy uważacie, ze takie reklamy w postaci linkow sa skuteczne?

#2 Gośćswi3zy_*

Gośćswi3zy_*
  • Goście

Napisany 04 luty 2007 - 18:40

Ja uważam, że tak. Niestety często oferty tych reklam są mocno wątpliwe. Przez podobną stronę (wyklikaną, nie pamiętam adresu) znalazłem nocleg na sylfka.

#3 mir123bych

mir123bych

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 03 marzec 2007 - 10:15

Ja uważam, że tak. Niestety często oferty tych reklam są mocno wątpliwe. Przez podobną stronę (wyklikaną, nie pamiętam adresu) znalazłem nocleg na sylfka.

<{POST_SNAPBACK}>

mi tam te strony sie nie podobają nie lubie tych reklam:)

#4 arcadio

arcadio

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 10 kwiecień 2007 - 07:51

Warto zauważyć, że reklama w postaci linków tekstowych głównie ma wpływać na nasze PR Google i pozycjonowanie w wyszukiwarkach, im wiecej linków, im wyższe PR stron na których znajdują sie nasze linki tym jesteśmy wyzej w wyszukiwarce.

Moje osiagniecie: pod haslem Radio Internetowe zdobylem 1 miejsce w google. Niestety ten serwis już nie istnieje.

Pozdrowienia,
Marcin

#5 510011170

510011170

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 17 maj 2007 - 18:10

Zamieściłem takie ogłoszenie na forum na temat zwierzęta domowe.Moderator wykasował mi ten tekst twierdząc,że to reklama.Nie mam nic wspólnego z tym sklepem oprócz tego,że jestem jego klientem i oni nie zdzierają z człowieka.Chciałem się podzielić ta nowiną z innymi miłośnikami zwierząt,a tu taki afront.Co mogę zrobić aby ukarać tego moderatora(kobieta) i czy i jak mogę dochodzić swoich praw ???

"""Mam dwa dość duże psy.Znalazłem na Allegro sklep internetowy,który dostarcza jedzonko dla moich piesków gratis,a ceny mają chyba najniższe w Polsce.Jest tam też program lojalnościowy i można za friko dostać różne gadzety dla zwierzaków.Serdecznie polecam ten sklep.Ja korzystam już systematycznie i jestem bardzo zadowolony.
Jeżeli kogoś zainteresuje to proszę oto link http://www.zooexpress.pl/ """

Andrzej Umiński
Warszawa
510011170

Załączone pliki

#6 Gość-Freeman-_*

Gość-Freeman-_*
  • Goście

Napisany 21 maj 2007 - 15:04

Rzeczywiście wygląda to jak reklama... moderatora raczej nie ukarasz... możesz mu tylko napisać że to nie reklama, ale i tak pewnie nic nie zdziałasz

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników