Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

ARES 2.0.0.3020

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 domagalito

domagalito

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 11 January 2007 - 23:35 PM

:D :D :D sciagnijcie ten program a nie pozalujecie.... testuje go drugi dzien....
efekt-zadowalajacy,pobija utorrent,bitcomet.bearsher(doskonaly dawca wirusow),emule itp.

http://www.pobieraln...k-309-ares.html -LINK do pobrania

Ares to młody klient sieci p2p. Umożliwia pobieranie pliku w wielu źródeł jednocześnie, podgląd nie do końca pobranych plików. Zaawansowana wyszukiwarka potrafi określi jaki typ plików chcemy znaleźć (muzyka, film, obraz, dokumenty, programy, inne). Aplikacja posiada czata, dzięki któremu możemy komunikować się z innymi użytkownikami tego programu. Ares posiada bibliotekę, w której udostępnisz i posegregujesz swoje pliki multimedialne, a także pozwala na odtwarzanie plików audio audio i video.

w panel control zmiana jezyka na polski

PYTANIA ?????????

#2 apg2312

apg2312

apg2312™

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5975 Postów:

Napisany 11 January 2007 - 23:55 PM

1. Program nie jest już taki młody. Ma ponad dwa lata :P
2. Jest już wersja 2.0.1 :P
http://amnezja.org/m...ticle&sid=13996
If you win or you lose, It's a question of honour
And the way that you choose, It's a question of honour

DualCore AMD Athlon64 X2 6000+ (Windsor)/Abit KN9S/2x2GB DDR2-800 OCZ XTC Platinum/Asus GF 9600GT Glaciator/SAMSUNG HD252HJ 250GB + ST3160211AS 160GB/HL-DT-ST DVD-RAM GH22LP20/HL-DT-ST DVD-ROM GDR8164B/Maxdata Belinea 1925 S1W/Enermax Liberty ELT400AWT/Vista Home Pemium SP2 + Windows XP Pro SP3

#3 czubass

czubass

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 22 January 2007 - 01:47 AM

Witam czy ktoś moze wiek jakie sa dobre ustawienia transferu w programie ares tak aby w miare ssał :)

#4 domagalito

domagalito

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 22 January 2007 - 17:10 PM

po instalacji masz juz go ustawionego,nie trza podkrecac !!
wystarczy ze bedziesz wybieral rzeczy z wieksza iloscia uzytkownikow i sciagaj przewaznie 2 filmy , nie wiecej i bedziesz mial transfer 50-100KB/s

jak sciagasz filmy to najpierw zajrzyj czy sa napisy do tej wersji i jak kawalek sciagniesz zagladnij na odtwarzacz czy sciagasz dobry film......
czasami sa zoonki :D

• Goście

Napisany 28 January 2007 - 11:46 AM

Nie wiem, może miałem słabego antywira, może był żle skonfigurowany, ale ten je...ny program nawpuszczał mi takiego syfu, że normalnie nie mogłem sobie z tym poradzić, nie wiem dlaczego go tak zachwalacie?? rzeczywiście niezła predkość, dobre połaczenia i nie musimy latac po stronach, myślałem że to cudo, lecz jakiegos dnia avast po prostu zwariował!!

#6 domagalito

domagalito

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 03 March 2007 - 19:12 PM

:< to raczej nie wina aresa...... uzywam od dawna i nie mam z nim problemow, tez jade na avascie!!

#7 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 03 March 2007 - 19:19 PM

Paweł... nie zapomnij o tej poradzie
cyt. "Computer Viruses

Files downloaded from the Internet using Ares P2P software may carry computer trojans, worms, or viruses that can potentially damage your computer or cause other harms. These files will typically be mislabeled to disguise their true purpose.

Configure Ares P2P to filter dangerous type of files
..."
[ http://aresgalaxy.so.../howtovirus.htm ]

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#8 ar2ditu

ar2ditu

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 05 March 2007 - 20:40 PM

Ares jest niezły. ALE ściaga dużo trojanów, dobra rada-NOD32 i poblem z głowy. ma jeszcze jedną wadę. nie ma go w kolorze różowym 8|

#9 ar2ditu

ar2ditu

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 05 March 2007 - 20:58 PM

Ktoś chce noda?? jest niezły. Miałem kaerskiego, avasta, pande i inne gówna, ale do aresa najlepsy nod. Może nie szaleje z prędkością 100kb. ale średnio o koło 30kb.Polecm przy tym progra wspomagający kompa (Acelerate) :ninja:

#10 Gośćleonxxxl_*

Gośćleonxxxl_*
  • Goście

Napisany 15 March 2007 - 21:24 PM

[COLOR=red]

:D  :D  :D  sciagnijcie ten program a nie pozalujecie.... testuje go drugi dzien....
efekt-zadowalajacy,pobija utorrent,bitcomet.bearsher(doskonaly dawca wirusow),emule itp.

http://www.pobieraln...k-309-ares.html      -LINK do pobrania
Ares to młody klient sieci p2p. Umożliwia pobieranie pliku w wielu źródeł jednocześnie, podgląd nie do końca pobranych plików. Zaawansowana wyszukiwarka potrafi określi jaki typ plików chcemy znaleźć (muzyka, film, obraz, dokumenty, programy, inne). Aplikacja posiada czata, dzięki któremu możemy komunikować się z innymi użytkownikami tego programu. Ares posiada bibliotekę, w której udostępnisz i posegregujesz swoje pliki multimedialne, a także pozwala na odtwarzanie plików audio audio i video.

w panel control zmiana jezyka na polski
PYTANIA ?????????

<{POST_SNAPBACK}>

mam pytanie jak szybko ściąga pliki np. film lub obrazy

#11 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 15 March 2007 - 21:30 PM

Zależy od łącza.
Ja jestem Pan, nie Pani ;) ... a Czarny ma nierówno w... ;)

#12 komax3

komax3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 129 Postów:

Napisany 27 March 2007 - 13:33 PM

Zależy od łącza.

<{POST_SNAPBACK}>

A mi sie zdaje ze właśnie aresa nie ogranicza łącze :D Bo nie wiem jakim cubem przy radiówce która ciągneła maxa 23kb/s <w karzdym programie w tym bearshare, utorrent, normalnie ze stron> A ares nigdy nie spada mi łącze ponizej 50kb/s a rekord to był juz koło 100kb/s!! Na początku myślałem ze program kłamie ale jednak sie do niego przekonałem :D !!

POLECAM PROGRAMIK!!

#13 GośćKaTaRyNa_*

GośćKaTaRyNa_*
  • Goście

Napisany 26 January 2008 - 19:21 PM

Pomóżcie mam ściągam filmy przez aresa i często sprawdzam czy to jest dokładnie to bo niektórzy badziewie wpuszczaja jednak później oglądając film na obojętnie którym odtwarzaczu pojawiają mi się w lewym górnym rogu jakieś zielone napisy tam chyba prędkość itp pisze nawet jak nie sprawdzam filmu to i tak mam te napisy na poczatku kiedy nie sprawdzalam filmów tego nie było co mam zrobić żeby zniknęły?????????????????????????????????????????????????????????????????

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników