Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Tonsil Mistral

• Please log in to reply
50 replies to this topic

#41 ArtS007

ArtS007

Lubię tu zaglądać

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3395 Postów:

Napisany 17 styczeń 2007 - 20:12

BTW tonsil upadł w tamtym roku poraz piąty :)

Stąd ten Feniks w ofercie?

Mam spory sentyment do Altusów, podobnie do Altonów... Pamiętam jak kiedyś  chciałem miec swój sprzęt audio, nie było wtedy takiego wyboru jak teraz (szczytem ekskluzywności były sklepy Pewexu) i zachwycałem się tym sprzętem, wujek go miał :)
Altony ma nadal (Altusy sprzedał), nieco stuningowane i grają dalej - wg mnie to lepsze kolumny od Altusów choc były mniej popularne  :P

Moim zdaniem Altony, to były najlepsze kolumny Tonsilowskie w tamtym czasie. Produkowali też Mildtony, ale one nie umywały się do Altonów.

ArtS :)

#42 rafal735r

rafal735r

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3380 Postów:

Napisany 18 styczeń 2007 - 17:04

Stąd ten Feniks w ofercie?
Moim zdaniem Altony, to były najlepsze kolumny Tonsilowskie w tamtym czasie. Produkowali też Mildtony, ale one nie umywały się do Altonów.

<{POST_SNAPBACK}>

mam takie pytanie. słuchał ktoś z was Zeusów??? z tego co widać to nie są chyba one zbyt sympatyczne słuchaczowi... :)

#43 mollto

mollto

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 styczeń 2007 - 12:05

Witam,,poczytałem troszkę forum i postanowiłem sie dołączyć.
Miałem kiedyś Altusy 200 do tego podpiełem Diorke WS-704 i korektor Yamahy,lubię muzykę House ale lubie posłuchać też Jazz i powiem wam że ten zestaw na łupankach grał naprawde dobrze :) ale na np Jazz,, strasznie ubogo nie mal fatalnie,wiem że winą były własnie kolumny,bo wzmacniacz Diorki WS-704 czy 504 to sprzęt,oczywiscie moim zdaniem całkiem niezły,w 1995 r został uznany jako 4 od góry z najlepiej grających wzmacnaczy w danej klasie cenowej.
Chciałem coś z tym zmienić i sprzedałem to wszystko i kupiłem sobie nowy sprzęt a mianowicie AmpliTuner Pioneer VSX-514 DVD Pioneer 470 i Nagłosnienie :( M-Audio     i powiem wam ze to co teraz mam,, nie nadaje się do niczego,gra fatalnie,beznadziejnie,no moze filmy da się na tym ogladać.
Nie wiem gdzie ja miałem uszy jak to kupowałem,,,  Deaaammmm

#44 Skibus

Skibus

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5045 Postów:

Napisany 28 styczeń 2007 - 14:51

Tak to jest jak się kupuje KD do muzyki. Współczuję.

#45 ArtS007

ArtS007

Lubię tu zaglądać

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3395 Postów:

Napisany 28 styczeń 2007 - 16:42

Tak to jest jak się kupuje KD do muzyki. Współczuję.

W tym wypadku muszę przyznać Skibusowi 100% racji z zastrzeżeniem, że chodzi o bardzo budżetowe kino.

#46 blackninja

blackninja

level 8

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6393 Postów:

Napisany 30 styczeń 2007 - 17:24

Przesiadka z tego co miałeś na sprzęt skibusa, objawi się tym samym, trzeba się odzwyczaić od diory i reszty :)

#47 bastian

bastian

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 13:31

Witam was. Proszę was moi drodzy o pomoc. Mam z bratem i kumplami kanciapę wielkości garażu na 1 autko.W kanciapie słucham radia z wieży "sony rx 77" ona ma hyba 110 watt mocy (czy coś w tym stylu ).Szukam kolumn do niej. Do tej pory miaLem kolumny podłogowe "schneider" też o mocy 110.Do tej pory stały one na podłodze "na podkładkach z grubego materiału żeby sie nie zniszczyły :):):)  ). Niestety ponieważ robiłem remoncik kanciapy to nie mam teraz na nie miejsca na podłodze,chciałem je podwieśić pod sufitem (na stalowych regalach od dachu) lecz okazało sie że nie bardzo tam pasują. Więc je sprzedałem.Szukam teraz nowych ,najbardziej napaliłem się na "tonsile altusy 110,lub 140 watt".Proszę was więc o radę czy opłaca mi się je kupić, czy tez kupić coś innego ale o podobnych wymiarach i takiej samej mocy, zaznaczam że słucham na ogół "radia eska" i dysponuję kwotą 320 złotych max.

Mozecie tez pisać na maila: ******@onet.eu   lub gg:   ******
Panowie moderatorzy też mogą pomóc (jeśli chcą).

3 sprawy:

1. Edytuj posty a nie pisz jednego po drugim w odstępie 2 minut
2. Zapoznaj się z zasadami cytowania postów (dział Regulamin i Etykieta), w szczególności nie cytuj samego siebie...
3. Zapoznaj sie z pkt 10 Regulaminu ( najlepiej z pozostałymi również)

Ten post był edytowany przez zdzich44 dnia: 07 wrzesień 2007 - 19:07

#48 rafal735r

rafal735r

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3380 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 15:47

Jak lubisz sluchac wielkiego halasu jakie robia altusy to je kup, ale czy ta wieza im podola?? Chyba raczej nie.

#49 bastian

bastian

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 07 wrzesień 2007 - 13:06

Witam ponownie. Co więc możecie polecić? Mój kolega kupił tonsile "space 86" co o nich sądzicie? Albo o tych: 1)tonsil:alton,milton; 2)magnat sonobull;3)kenwood ls 97; 3)stx model 100???

#50 RADUL1

RADUL1

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 688 Postów:

Napisany 07 wrzesień 2007 - 20:20

Ja zaczynałem od mocnej miniwieży i Altonów (chyba 80), które grały przepastnie lepiej od głośników dołączonych do zestawu.
Powinny być sporo tańsze niż 320zł.
STEREO AUDIO ACADEMY PHOEBE IIS+DNM RESON/ALPHARD DA VINCI SL8+NAD C352+DA VINCI HE8CR+ARCAM DIVA CD82 KINO DOMOWE ONKYO TX-SR702e+LG DVX9700 +NEXTON M100+MAESTROII 100c+TONSIL PREMIUM S+KODA SW-1211;

#51 bastian

bastian

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 08 wrzesień 2007 - 09:08

Witajcie :):):) . Masz ci los ech ,ten dureń mój kolega kupił na allegro jakieś trupy, tonsil space 86.
Aż szkoda słów na to co on zrobił, wylicytował to dziadostwo za 102 zł. Normalnie interes życia,te schneidery kosztowały ponad 300 plus przesyłka a on takie śmieci kupuje. Oceńcie sami jego zachowanie :):):) . Ja tam tak jak pisałem wcześniej wolałbym altusy mają ten swój wygląd i moc nie to co ten chłam, ale cóż głupota jest rzeczą ludzką.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników