Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Syberia

• Please log in to reply
379 replies to this topic

#361 GośćB@N@N_*

GośćB@N@N_*
  • Goście

Napisany 25 grudzień 2007 - 18:54

Hmm prawdo podobnie problem leży w procesorze lub karcie grafiki.
Jeśli chodzi o kartę to zmień sterowniki na starsze, chociaż wydaje mi sie ,że to wina o ile to jest X2<2 rdzenie> to musisz zainstalować Dual Core optimizer pd AMD LINK

#362 kkamil

kkamil

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 26 grudzień 2007 - 13:26

Wielkie dzięki!
Zainstalowałem AMD Dual-Core Optimizer i wszystko działa poprawnie (sterowników od karty graficznej nie zmieniałem). Nareszcie mogę sobie pograć :D

• Goście

Napisany 13 styczeń 2008 - 17:16

Witam szukam pełnej gry Syberia za free ale nie mogę znaleść,pomocy,Syberie 2 przeszłam ale 1nie mogę znaleść,proszę o pomoc na gg ********.Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Czarny_II dnia: 23 sierpień 2008 - 16:49
Jak na forum to na forum.

#364 logitech94

logitech94

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 903 Postów:

Napisany 13 styczeń 2008 - 18:09

Syberii za free nie dostaniesz http://wirtus.pl/sho...;ProduktID=7548 tutaj możesz kupić .Zapoznaj się z regulaminem.Nie moża zamieszczać danych kontaktowych.
MSI MS-7046||Intel Celeron D346 3,06Ghz+ Pentagram Freezone HP-90 AICu ALPAYA||Galaxy GF 7300GT 256 ddr3||Segate Barracuda 160Gb||OCZ StealthXtreme 500W||1024mb Super Elixir||

#365 Milos

Milos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 10 luty 2008 - 17:46

Witam, mój problem jest taki: ostatnio zainstalowałem sobie tą grę. Ale pojawił się dziwny problem. Spotkałem się z wieloma sytuacjami, że graczom aplikacja ta działa bardzo wolno. Natomiast mi działa zbyt szybko tzn. Kate ma nienaturalnie szybkie ruchy, dialogi (w polskiej wersji) nakładają się na siebie i nie synchronizują z napisami. Wiecie może, jak na to poradzić?

#366 piotrus_b

piotrus_b

One pendrive to rule them all...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6105 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 09:28

Podaj konfigurację swojego komputera.
Piotr Athlon II 245, MSI NF750-G55, 2GB GoodRam DDR3 1333MHz, Samsung F3 500GB, Fortron FSP400-60GHN 400W IBM Lenovo IdeaPad Y560, i5-450M, 4GB RAM, 500GB, 15,6'', HD5730, Lucid Lynx

#367 Milos

Milos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 14:35

A ile ja mam w tym komputerze konfiguracji :P
Domyślam się, że chodzi o to:
Vista
DirectX 10
Procesor: AMT Athlon 64 Processor 3800+ 2,40 GHz
Karta graficzna: Radeon x1650 Series
Dźwięk: Realtek High Definition Audio

#368 piotrus_b

piotrus_b

One pendrive to rule them all...

• Forumowicze
  • 6105 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 15:09

Hm... więc to nie wina dwurdzeniowca. Masz włączone C'n'Q? (Cool'n'Quiet)
Piotr Athlon II 245, MSI NF750-G55, 2GB GoodRam DDR3 1333MHz, Samsung F3 500GB, Fortron FSP400-60GHN 400W IBM Lenovo IdeaPad Y560, i5-450M, 4GB RAM, 500GB, 15,6'', HD5730, Lucid Lynx

#369 Milos

Milos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 17:04

Nie

#370 skarbuss

skarbuss

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 05 kwiecień 2008 - 21:58

Witam. Mam taki mały problem, chodz mi spedza sen z powiek ;) w poradnikach to gry syberia w pierwszym miescie, trzeba pojsc do kosciola na zakrystie i w szufladzie znalesc, purpurwa karte. Problem w tym ze ja mam tylko niebieska i zielona zadnej purpurowej tam nie ma. pomozcie mi moze cos zle robie? Z gory Dziekuje.

#371 kammusia

kammusia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 13 kwiecień 2008 - 12:51

to mój pierwsz post wiec sie przedstawie jestem kamila :)
mam problem gram w syberia 1 i jestem w baratst czy jakos tak i juz zebrałam tą winorosl i tak dalej ale nie moge wziasc lalki mamua!!! ta kate mówi mi ze nie ma potrzeby teraz tego brac ... a jest! och nie moge sie dostac do laboratorium i dalej przechodzic gry !!!!!!!! CO mam robic??? POMOC MILE WIDZIANA :blush: :D :calus:

#372 Meg_xD

Meg_xD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 01 maj 2008 - 16:43

Mam mały problem:jak otworzyć furtkę jukich?! :( Mam poradnik(możecie mnie pytać o wszystko:) ) tylko tam pisze po prostu:otwórz bramkę.
ALE JAK?! Proszę o pomoc,z góry thx :)

Problem już nieaktualny bo przeszłam całą grę(stwierdzam że jest super) Jeśli macie jakieś problemy to piszcie na GG :)

#373 Tapta

Tapta

Wielki Władca Hadronów

• Forumowicze
  • 21273 Postów:

Napisany 01 maj 2008 - 16:47

Jak otworzyć furtkę Jukich?
Jeżeli możesz przeczytać powyższą wypowiedź, to siedzisz zbyt blisko monitora. Chroń oczy!

#374 Meg_xD

Meg_xD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 05 maj 2008 - 18:30

Trzeba iść do wodza i porozmawiać z nim na wszystkie tematy(wódz jest przy łodzi).Dowiesz się że musisz jeszcze uwolnic jukiego,idziesz do ich furtki i odwiązujesz slupel :) Mam nadzieję że pomoglam :)

Ten post był edytowany przez Czarny_II dnia: 23 sierpień 2008 - 16:50
Nie cytujemy posta bezpośrednio nad naszym. Proszę zapoznać się z działem Regulamin.

• Goście

Napisany 23 maj 2008 - 21:02

Witam. Mam taki mały problem, chodz mi spedza sen z powiek ;) w poradnikach to gry syberia w pierwszym miescie, trzeba pojsc do kosciola na zakrystie i w szufladzie znalesc, purpurwa karte. Problem w tym ze ja mam tylko niebieska i zielona zadnej purpurowej tam nie ma. pomozcie mi moze cos zle robie? Z gory Dziekuje.

Jak dobrze pamiętam to powinna być w którejś z szuflad...
Chodzi o te karty którymi uruchamia się dzwonnice?

• Goście

Napisany 28 maj 2008 - 21:48

Ja przeszedłem obydwie części Syberii. jest to jedna z najlepszych gier z jakimi miałem do czynienia. Jest to na pewno królowa przygodówek! Szczerze polecam wszystkim tę grę.

P.S. Bez podpowiedzi Syberii 2 by się raczej nie przeszło, czego nie można powiedzieć o Syberii 1.

#377 Meg_xD

Meg_xD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 04 czerwiec 2008 - 19:29

No rzeczywiście,trudno by bylo bez podpowiedzi..

• Goście

Napisany 04 czerwiec 2008 - 20:02

Pamiętam: grałem w Syberię 1. Męczyłem się 2 miesiące co zrobić przy śluzie w Barrockstadt. Aż tu nagle pokazałem kumplowi tą grę i wytłumaczyłem mu, że jest nie do przyjście, bo nie da się śluzy otworzyć. Wbiłem byle numerki, nacisnąłem przycisk akceptacji i ku mojemu zdziwieniu śluza zadziałała. Jaką wtedy miałem radochę. :P

#379 Meg_xD

Meg_xD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 06 czerwiec 2008 - 12:07

Heheheh..dobre xD Ja niestety w jedynkę nie gralam,tylko w dwójkę..ja się strasznie przy tej furtce męczylam aż nagle zobaczylam że się gdzieś idzie (jakaś ścieżka) i znalazlam wodza :) I on powiedzial że mam wziąść jukiego :)

#380 cendrula

cendrula

dzikus z lasu

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 17 czerwiec 2008 - 20:28

mam ten sam irytujący problem.
Firekage, lub ktokolwiek gdybyś mógł jeszcze wyjaśnić co to OS i co może mi się grzać i o co w ogóle z tych chodzi, bo ja trochę niekumata jestem jeśli chodzi o takie rzeczy, byłabym wdzięczna. Bardzo, bardzo proszę...

RADEON 9550
AMD Sempron™
512 RAM
Windows XP
kobieta wierzy, że 2+2 zamieni się w 5, jeżeli będzie głośno płakać i robić awanturę.

muszę sobie zmienić sygnaturę...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników