Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Problem z DC++

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Gośćsaib_or_*

Gośćsaib_or_*
  • Goście

Napisany 22 November 2006 - 23:20 PM

Od jakiegoś czasu mam poważny problem z DC++.Otóż po odpaleniu nie pobiera mi listy publicznych hubów.Jedyną listą,którą otwiera jest lista polskich hubów,natomiast podczas próby otwarcia jakiejkolwiek międzynarodowej listy pojawia się komunikat: pobieranie nie powiodło się:Próba połączenia nie powiodła się,ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym czasie.
Próbowałem odinstalowywać DC++ i ściągać różne wersje,ale zawsze jest to samo.
POMÓŻCIE!!!!

#2 lmuras

lmuras

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 26 November 2006 - 01:17 AM

Miałem ten sam problem. Rozwiązanie znalazłem takie: Jeśli przez dluzszy okres łaczysz sie tylko z tymi samymi hubami to najlepiej u kolegi spisać takie adresy hubów i u siebie poprzez szybkie połaczene (ctrl+q) połaczyć sie z takimi hubami i wówczas bedzie wszystko działało .

#3 materac

materac

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 29 November 2006 - 01:43 AM

mnie sie juz wogule nic nie pokazuje poszukalem jakis adresow i je powklejalem ale nic nie chce dzialac nieuzywalem go moze z miesiac i klapa

#4 grzesio123

grzesio123

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 29 November 2006 - 02:20 AM

Faktycznie od długiego czasu nie chce pobierać listy publicznych hubów z hublist.org Ja obecnie używam listy "http://www.Freenfo.n...ist.config.bz2"

#5 jakmajka

jakmajka

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 183 Postów:

Napisany 03 December 2006 - 19:36 PM

Ja również dołączę się do tego wątku, gdyż skorzystałam z wyżej podanego linku hubów.
Czy ma to jakieś znaczenie, to którego z nich konkretnie się podłączę?

TLS disabled, failed to generate certificate: Nie można odnaleźć określonego pliku.
Failed to load certificate file

- czy ktoś może mi to wyjaśnić, czy ma to wpływ na brak łączności z jakimkolwiek hubem?
Dane dotyczące komputera:
PROCOMP PHOENIX

zasilacz:ATX Procomp /P4 (400W) PPFC BoX ;płyta GIGABYTE ga-81915P-D s775; Procesor INTEL Pentium 4 3,2GHz s775 ; Pamięć 1024MB /533/ ; Karta ATI RADEON X700 256 mb dvi-d/tv ; Obudowa Procomp zc nevada 2230 long bez zas; nagrywarka dvd benq.

ANKA

#6 Robotnik

Robotnik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 23 March 2007 - 09:19 AM

Siema mam problme z dc++ 0.674 bo niemoge wejsc na hub AntyNazi pisze ze połącznienie zostalo przerwane przez hosta niewiem o co chodzi jak ktos pomoze bede bardzo wdzieczny pisac na gg jestem 24 na dobe z gury dziekuje moj ne.gg 2083687

#7 ciapkowski

ciapkowski

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 01 September 2008 - 09:40 AM

mialem bana za niepoprawny tag przed nickiem zdjęli mi go a teraz mi wyskoczyło ze mam cos nie tak z moim ip co musze zrobić zeby mi to zdjeli??

#8 konrad509

konrad509

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 341 Postów:

Napisany 01 September 2008 - 13:20 PM

Ale to tylko na tym hubie tak masz czy na każdym innym? I napisz jak ten błąd brzmi :)

#9 ciapkowski

ciapkowski

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 September 2008 - 11:06 AM

cześc niewiem za co dostałem z 2 tygodnie temu bana za niby zły tag przed nickiem pierwszy raz na 3 dni i po dniu znowu mnie zbanowali na 3 dni kolega wszystko mi zrobił i teraz mi wyskakuje Sorry, the limit of connections with your ip has been exceeded. i niewiem co mam zrobić bo jestem zielony w tym wszystkim.mógłbyś mi pomóc??z góry dziękuje.a do Twojego pytania to ja niemam nic jak wejde na dc:)

Dodano 03-09-2008 12:06:50:

cześc niewiem za co dostałem z 2 tygodnie temu bana za niby zły tag przed nickiem pierwszy raz na 3 dni i po dniu znowu mnie zbanowali na 3 dni kolega wszystko mi zrobił i teraz mi wyskakuje Sorry, the limit of connections with your ip has been exceeded. i niewiem co mam zrobić bo jestem zielony w tym wszystkim.mógłbyś mi pomóc??z góry dziękuje.a do Twojego pytania to ja niemam nic jak wejde na dc:)

*** Connected
<Bot> This Hub is running version 0.9.8c (Thu Jun 9 20:15:00 CEST 2005) of VerliHub (RunTime:26weeks 1days ).
<Bot> This hub is enhanced by plugman for Verlihub.
Sorry, the limit of connections with your ip has been exceeded.
*** Disconnected tak mi wyskakuje jak włączam dc.pozdrawiam

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników